blogpost_almonds-3.jpg
خانه / بادام زمینی / فروش بادام زمینی کره گیری عمده | مرکز تولید و خرید بادام کره گیری

فروش بادام زمینی کره گیری عمده | مرکز تولید و خرید بادام کره گیری

بادام زمینی کره گیری عمده

فروش بادام زمینی کره گیری عمده در ایران به وفور یافت می شوند اما جایی که مرکز تولید و خرید و فروش بادام زمینی کره گیری باشد کمتر هستند.

شرکت زرین بادام ، هم تولید کننده بادام زمینی کره گیری است و هم امکان فروش عمده بادام زمینی کره گیری را دارد.

شیوه هایی برای افزایش تولید بادام زمینی در ایران

دقت در بازار بادام زمینی نشان می دهد که می توان با افزایش تولید بادام زمینی در ایران به سود سرشاری رسید به طوری که هم نیاز داخلی تامین گردد و هم اینکه راه برای صادرات بادام زمینی به کشورهای دیگر در اختیار ما باشد. بررسی شیوه های برای افزایش تولید بادام زمینی در ایران اقدامی است که هم بازرگان و هم تولیدکننده بادام زمینی را تشویق می کند که حجم صادرات بادام را توسعه و از معاملات خود احساس رضایت مندی بیشتری کسب کند. درامد زایی ناشی از تولید فراوان و صادرات گسترده نیز خود مشوق خوبی می باشد.

در همین راستا می توان از صنایع تبدیلی نیز مدد گرفت. به طوری که کشاورز اطمینان حاصل کند که بادام زمینی تولیدی او قرار نیست دپو یا خراب و از دست رفته شود بلکه در همین سرزمین به مواد و فراورده های دیگری نظیر کره بادام زمینی، خمیر بادام زمینی و .. تبدیل شود به دنبال افزایش ظرفیت تولیدی بادام زمینی خود خواهد رفت ضمن اینکه کیفیت را نیز ملاک برنامه خود قرار می دهد.

غالبا نگرانی کشاورزان بابت خام فروشی و نبود صنایع مکانیزه در تولیدی بادام زمینی که یا باغات و زمین های کشاورزی باشند یا در عرصه فروش بادام زمینی موجب کاهش انگیزه و همت او در تولید بیشتر بادام زمینی بود این پروسه زمانی خوشایند می شود که بداند نتیجه دسترنج او قرار نیست به صورت غیرمستقیم در جیب واسطه گران و خام فروشان وارد شود بلکه از صفر تا صد محصول توسط کشاورزان و دستگاه های ذی ربط عرضه و به فروش می رسد.

علاوه بر این با اطلاع رسانی و افزایش دانش و آگاهی های تخصصی در زمینه تولید بهتر بادام زمینی می توان به گونه ای روی افزایش تولید بادام زمینی نیز موثر عمل  کرد.

مرکز اصلی تولید و پخش بادام زمینی پوست کنده آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان را بیشتر شرکتهای خصوصی به عهده گرفته اند.

در ابتدا برای خریداران عمده بادام زمینی شناخت و اعتماد به شرکت مورد نظر برای خرید و فروش قدری مشکل می باشد. چون در این میان هستند شرکتهایی که حرف و عملشان یکی نیست و گاها دیده شده با خرید و فروش نامرغوب وجهه جهانی صادرات بادام زمینی را هم خراب کرده اند.

ما به شما خریدار محترم این اطمینان را می دهیم که شرکت زرین مغز از امکان بالای تامین بادام زمینی و درختی برخوردار است.

برای سپردن محصولی مرغوب به دست خریداران واقعی جهت صادرات بادام زمینی عمده تلاش می کنیم و با وجدان کاری واسطه خوبی بین تولیدگنندگان و خریداران بادام زمینی هستیم.

بادام زمینی کره گیری عمده

پخش عمده بادام زمینی کره گیری در سراسر کشور

پخش عمده بادام زمینی کره گیری در سراسر کشور توسط شرکت زرین مغز انجام می گردد.
در این مجموعه انواع بادام زمینی داخلی و خارجی به صورت عمده به فروش می رسد که می تواند نیاز شرکت های تولید کننده کره بادام زمینی را نیز تامین نمایند اگر می‌خواهید با این بادام ها بیشتر آشنا شوید می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید تا ضمن آشنایی با این محصولات از قیمت آنها نیز مطلع شوید

 

عمده فعالیت های شرکت زرین پیرامون تولید برداشت و عرضه فرآورده های بادام زمینی می باشد. در این مرکز محصولات به صورت مستقیم و بدون واسطه از کشاورزان خریداری شده و بعد از فرآوری به صورت عمده و خرده عرضه می شود. برای سفارش بادام زمینی می توانید از طریق مدیران فروش شرکت زرین مغز اقدام نمایید.

بادام زمینی کره گیری عمده

خواص بادام زمینی کره گیری آستانه و پارس آباد

از خواص بادام زمینی کره گیری استان و پارس آباد می توان به موارد زیر اشاره نمود:
بادام زمینی به دلیل داشتن آنتی اکسیدان می تواند از خطرات ناشی از رادیکال‌های آزاد پوست جلوگیری کرده و سبب جوان تر شدن پوست میشود.
حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مغذی می باشد.
به دلیل داشتن آهن و کلسیم فراوان می تواند سبب بهبود استخوان ها شود.
مصرف بادام زمینی سبب جذب چربی کلسیم کربوهیدرات از طریق منگنز می شود و در نتیجه می تواند قند خون را تنظیم کند
به دلیل وجود اسیدهای چرب روغن و مواد مغذی موجود در بادام زمینی می‌تواند ثابت کامل مغز کودکان شود.
این مغز علاوه بر تامین ویتامین های گروه بی و آ و همچنین املاح معدنی را می‌تواند تامین کند و سیستم دفاعی بدن را بالا ببرد.

بادام زمینی کره گیری عمده

مراحل آماده سازی بادام زمینی کره گیری

بعد از تولید بادام زمینی توسط کشاورزان مراحل آماده سازی بادام زمینی کره گیری توسط شرکت‌های تولیدی انجام می شود، در این مراحل بادام زمینی شستشو داده شده و خشک می‌شود و در نهایت بسته بندی می شود و سپس به بازار فروش عرضه می گردد. شرکت زرین مغز یکی از شرکت‌های تولیدی بادام زمینی کره گیری میباشد و برای خرید میتوانید با مدیران فروش ممجموعه تماس بگیرید.

 

بادام زمینی کره گیری عمده

مرکز عمده فروشی بادام زمینی کره گیری

فروش بادام زمینی کره گیری عمده را هم تولید کنندگان این نوع کارخانه ها انجام می دهند و هم صادر کنندگان بادام زمینی عمده که این محصول را به کشورهای عربی، روسیه، چین پاکستان و…دیگر کشورها می رسانند.

اما تولید عمده بادام زمینی باید آگاهانه و زیر نظر کارشناسان اهل فن صورت بپذیرد؛ تا از کهنه بودن بادام زمینی عمده برای تولید کره نامرغوب جلوگیری شود.

شرکت زرین بادام این امر را یکی از دغدغه های خود می داند و سعی در فروش بهترین نوع بادام زمینی عمده و رساندن آن به کارخانه جات تولید کره بادام دارد.

هر چه بادام زمینی سفید شده مرغوبتر باشد کره حاصله بهترین و خوش ذائقه ترین کره خواهد بود.

شرکت زرین بادام برای رساندن این محصول مرغوب به خریداران و فروشندگان تلاش خود را می کند و آماده همکاری با صادر کنندگان بادام زمینی عمده برای کره گیری می باشد.

بادام زمینی کره گیری عمده

خرید عمده بادام زمینی کره گیری

ما آمادگی داریم که از تولید کنندگان بادام زمینی کره گیری خرید عمده بادام زمینی کره گیری را داشته باشیم.

اگر دارای کارگاه هستید و به فراوری بادام یا تولید بادام زمینی برشته یا تولید کره بادام هستید می توانید جهت فروش بادام زمینی خود، فروش بادام زمینی کره گیری و فروش کره بادام با ما تماس بگیرید.

خرید اسان و به صرفه بادام زمینی

ساده ترین راه خرید بادام زمینی سفید شده از شرکت زرین بادام تماس اولیه با این شرکت است. شما می توانید با این شرکت تماس حاصل کنید.

همکاران ما در بخش روابط عمومی شرکت با صبر و حوصله شما را از آخرین قیمتهای خرید و فروش بادام زمینی عمده در همه زمینه های زیر مجموعه این محصول، آگاه می کنند.

شما صادر کننده و یا خریدار محترم می توانید هم برای صادرات بادام زمینی و هم برای خرید بادام زمینی اطلاعات لازم را کسب کنید. انواع بادام زمینی مرغوب درجه یک و درجه دو در شرکت زرین بادام وجود دارد.

اگر کارخانه دار یا صادر کننده بادام زمینی هستید و یا به فروش بادام آجیلی مشغولید؛ علاوه بر فروش بادام زمینی کره گیری عمده برای معامله و همکاری می توانید با شرکت زرین بادام تماس بگیرید و نیاز خود را از طریق همکاری با این شرکت تامین کنید.

مزیت خرید بادام زمینی از کشاورز

وقتی از کشاورز یا تولیدکننده بادام خریداری می کنید از مزایای زیادی بهره مند می شوید. برخی از این ها شامل صرفه جویی در پرداخت هزینه ها و قیمت پایین تر برای بادام زمینی می باشد چرا که از نفوذ و واسطه گری دلالان و افزایش قیمت های غیرمنطقی جلوگیری می شود.

همچنین از کیفیت بادام زمینی از نزدیک می توان مطلع شد و از اصالت و مرغوبیت بادام اطمینان پیدا کرد. در ضمن اینکه در اثر ارتباط مستقیم با تولیدکننده یا کشاورز بادام امکان قرار گرفتن در جریان مسائل و مشکلات این قشر نیز فراهم می شود. اینکه با چه چالش هایی در تولید بادام زمینی سروکله می زنند تا تولید داخلی بادام رونق یابد نیز در انتخاب بادام ایرانی به جای بادام وارداتی وامریکایی نیز تاثیرگذاری خود را خواهد داشت.

قیمت روز بادام زمینی آستانه و پارس آباد سال 1400

قیمت روز بادام زمینی در سال 1400 را از مسئول فروش شرکت استعلام نمایید.

قیمت بادام زمینی به عواملی چون میزان حجم  تولید سالیانه محصول و همچنین میزان تقاضا ان در بازار است .

کیفت محصول دومین فاکتور در میزان قیمت دهی می باشد برای محصولی نظیر بادام زمینی درشتی و یکدست بودن مغز بادام زمینی داشتن بوی تازگی از ویژگی های یک بادام زمینی با کیفیت می باشد

مرکز بادام ایرانی 09120774128

قیمت دستگاه کره گیری بادام زمینی مکانیزه

وقتی قرار است از بادام زمینی فراوری به دست آید نیاز به دستگاه های مخصوص برای عملیاتی سازی این جریان احساس می شود. دستگاه کره گیری بادام زمینی این قابلیت را دارد که در حجم و تناژ متفاوت بادام زمینی را خرد و ریز کرده و به صورت کره تبدیل سازد. سایز و اندازه های مختلف کره گیر هم به صورت خانگی و هم صنعتی یا فروشگاهی خرید فروش می شود. این دستگاه ها با ورود به بازار موجب رونق کسب و کار در این حوزه و درامدزایی خوبی برای این افراد مهیا ساخته است. قیمت دستگاه کره گیری بادام زمینی مکانیزه دارای قیمت های متنوع و مختلفی هستند که بخشی از آن به نوع کاربرد که خانگی یا صنعتی باشد مربوط می گردد. در اذربایجان غربی کارخانه جات و تولیدی های مشغول به فعالیت می باشند که تولید دستگاه کره گیری و عرضه آن به بازار را برعهده دارند.

صادرات بادام زمینی کره گیری استانه

بادام زمینی کره گیری استانه طعم دلپذیر و ثابت شده ای دارد که برای صادرات بادام زمینی قابل اعتماد می باشد . در بازارهای جهانی خرید فروش بادام زمینی ایرانی گزینه متمایز و شناخته شده است. همچنین اگر از بادام زمینی در صنایع ارایشی و بهداشتی به کار گرفته شود میزان زیاد روغن و چربی که در بادام زمینی وجود دارد بر کیفیت محصولات و تولیدات کارخانه ای در حیطه بهداشت و زیبایی تاثیر چشمگیری می گذارد. از بادام زمینی استانه اشرفیه در تهیه دسرها و مواد خوراکی نیز استفاده می شود.

در بسیاری از کشورهای همسایه و به ویژه اروپا مصرف و خرید فروش بادام زمینی کره گیری رواج فراوانی دارد. اما در داخل ایران مصرف کره بادام زمینی چندان شایع نیست. غالبا ورزشکاران و کودکان که در حال رشد هستند به مصرف بادام زمینی و یا کره بادام زمینی توصیه می شوند. صادرات بادام زمینی کره گیری استانه به روسیه و چین صورت می گیرد. برای صادرات بادام باید از بسته بندی و پوشش محافظتی با کیفیت استفاده شود تا در جریان حمل نقل آسیبی به کیفیت بادام زمینی نرسد.

قیمت و فروش عمده مغز فندق صادراتی

از بین چهارمغزی که در سبد آجیلی ایرانی قرار دارد به فندق می رسیم . فندق که هم به صورت مغز یا خود فندق قابل مصرف و خرید فروش می باشد.

فندق با پوست یا مغز شده در فروشگاه ها و بازار به خوبی خرید فروش می شود. البته اکثرا از مغزفندق طرفدارای بیشتری می کنند چرا که سهولت و اسودگی در خرید و مصرف را باهم در یک جا رعایت کرده است . این مغز فندق را هم می توان خام یا بوداده خرید فروش کرد.

فروش مغز فندق به دلیل کاربردهای تجاری گوناگون از تجارت های سوده قلمداد می شود از مغز فندق در تولید شکلات و کره و همچنین انواع مواد وسایل ارایشی و دارویی استفاده می شود

  تولید وپخش مستقیم توسط  انواع فندق از فعالیت های شرکت زرین مغز  می باشد این شرکت توانسته امکان خرید بدون واسطه فندق را برای متقاضیان این محصول تبدیل کند 

گیلان غیر از اینکه در تولید بادام زمینی معروف و شهره است در تولید فندق نیز عنوان بزرگ ترین تولیدکننده فندق را نیز به خود اختصاص داده است. قیمت مغز فندق به فاکتورهایی وابسته است که برخی از آن ها ثابت برخی دیگر تحت شرایط زمانی و متاثر از تحولات سیاسی اقتصادی متغیر می شود. به عنوان نمونه قیمت مغز فندق که از تولیدکننده خریداری شود با قیمت فندقی که از واسطه ها خرید کنید متفاوت خواهد بود. هزینه های حمل نقل نیز سهم اندکی در قیمت ها دارند. میزان سفارش خرید فندق و یا اینکه عمده باشد یا خام باشد هرکدام تنوع قیمت را نمایش می دهند.

قیمت فندق صادراتی نیز براساس هزینه ها و تعرفه های گمرکی شامل قیمت بالاتری خواهد شد.

در هر صورت برای اطلاع از فروش و قیمت مغزفندق صادراتی با زرین مغز در ارتباط باشید. کارشناسان فروش به خوبی تجار و بازرگانان را راهنمایی می نماید.

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش و قیمت بادام مامایی سامان

در این مقاله درصدد ان هستیم پیرامون مباحثی چون استعلام قیمت بادام مامایی سامان درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
ایمیل واتساپ اینستاگرام