blogpost_almonds-3.jpg
خانه / بادام آجیل / خرید بادام زمینی روکشدار فلفلی | لیست قیمت فروش فله

خرید بادام زمینی روکشدار فلفلی | لیست قیمت فروش فله

جهت خرید بادام زمینی روکشدار و دریافت لیست قیمت فروش بادام فله می توانید با مدیر فروش شرکت زرین تماس بگیرید.

بادام زمینی یکی از مغز های مغذی و مفید است که برای بسیاری از افراد جامعه سلامتی، پروتئین و ویتامین های فراوان را در بر دارد.

بادام زمینی در مناطق شمالی ایران و سایر نقاط جهان نظیر امریکا ،اسپانیا،شمال افریقا ،چین و هند  کشت می شود. پس از برداشت به دسته بندی های مختلف تقسیم و دارای فراورده‌های گوناگونی می شود.

بادام زمینی روکشدار

مرکز اصلی تولید ،فروش و صادرات بادام زمینی روکش دار

بادام زمینی روکش دار یکی از ایده های تجاری نوین در حیطه خشکبار بود که سبب شد تا تاجران زیادی به سمت مرکز اصلی تولید ،فروش و صادرات بادام زمینی روکشدار ترغیب گردند . امروزه این مصول در نقاط مختلف دنیا بر اساس نوع اقلیم و سلایق مختلف در تنوع های گوناگون تولید و عرضه می گردد .

در کشورمان ایران نیز این محصول چند سالی است جایگاه قابل توجهی در بازار داخل باز کرده است شرکت زرین مغز یکی از مراکز فعال در کشور می باشد که در همه مولفه ای این محصول فعالیت دارد .

تاریخچه تولید بادام زمینی روکش دار

تاریخچه تولید بادام زمینی روکش دار به اوایل دهه 40 میلادی باز می گردد .

 • اولین بار این محصول توسط مهاجران ژاپنی در مکزیک ساخته شد . در ابتدا هدف تولید بادام زمینی روکشدار ،حفاظت از مغز بادام زمینی بود .اما کم کم این محصول در مکزیک متقاضیان زیادی پیدا کرد و تبدیل به یک ایده تجاری موفق شد .

در ابتدا تولید روکش بادام زمینی روکش دار ،با روکش هایی از جنس خمیر سویا انجام شد و رفته رفته با حجم تقاضا مواد های خوراکی دیگر نیز به ان اضافه گردید . واین محصول در نقاط مختلف دنیا با طعم های مختلف تولید شد.

تاریخچه این محصول در ایران قدمت نزدیک به ده سال دارد . عرضه و تولید این محصول در ایران توسط تولید کنندگان بادام زمینی روکش دارکه تعامل با تاجران خارجی داشتند صورت گرفت .این محصول در ایران با استقبال زیادی صورت گرفت و تبدیل به یک ایده تجاری موفق در بازار داخلی بدل گشت . رفته رفته با تولید با کیفیت بادام زمینی روکش دار توسط تولید کنندگان ایرانی . این محصول اماده کافی برای صادرات به کشور های عربی را داشت .

اما عامل اصلی در تولید موفق بادام زمینی روکش دار وجود مراکز تولید فعال و وجود بادام زمینی های با کیفیت در کشور بود .

البته در دنیا مراکز تولید کننده فعال در بادام زمینی روکش دار وجود دارد که این مراکز فعال در موقیعت های جغرافیایی فعالیت دارند که در ان بادام زمینی روکش دار کشت نمی شود اما به رغم داشتن ماشین الات پیشرفته و بهربرداری از علم تولید این محصول به عنوان تولید کنندگان موفق بادام زمینی روکش دار شناخته می شوند . کشور هایی نظیر المان و انگلستان و..در این کشورهای بادام زمینی مرغوب کشت نمیشود اما این کشور ها توانسته اند در تولید بادام زمینی روکش دار عملکرد قابل توجهی داشته باشند .

در دنیا کشور هایی نیز وجود دارند که به دلیل داشتن اقلیم مناسب بادام زمینی مرغوب دارند اما فاقد مراکز تولید فعال در کشورشان هستند و همین موضوع سبب شده تا در تولید بادام زمین روکش دار فعالیت نداشته باشند .

در کشور ایران با در اختیار داشتن منابع کافی و اقیلم کشاورزی مناسب انواع بادام زمینی با کیفیت را دارد . و با در اختیار داشتن تولید کنندگان مختصص در زمینه تولید بادام زمینی روکش دار توانسته یکی از کشور های فعال در زمینه تولید با کیفیت این محصول باشد .

شرکت زرین مغز یکی از همین مراکز فعال در حیطه تولید بادام زمینی روکش دارمی باشد . و در تولید این محصول با کیفیت و طعم های مختلف فعالیت قابل قبولی در چند سال اخیر داشته است .

بادام زمینی روکشدار

چگونگی تولید بادام زمینی روکش دار

دانستن از شیووه تولید این محصول تجاری موفق و چگونگی تولید بادام زمینی روکش دار برای مراکزی که قصد تولید این محصول را دارند یا می خواهند کیفیت محصول خود را بالا ببرند می تواند راهنمای مناسبی باشد .

در تولید بادام زمینی روکش دار مولفه هایی نظیر انتخاب نوع مغز بادام زمینی ،حجم روکش استفاده شده تاثیر بسزایی در کیفیت ان می گذارد .

در تولید این محصول ابتدا مغز بادام زمینی وارد دستگاهی برای حرارت دهی می شود . و پس از انکه به حرارت کافی که بسته به میزان گرمایش و حجم ورودی دستگاه میزان زمان بندی برای رسیدن به دمای مورد نظر متفاوت می باشد .

زمانی که مغز بادام زمینی به حرارت مطلوب رسید از دستگاه خارج شده و برای روکش گیری اماده می شود . روکش های به کار برده شده بسته به طعم متفاوت بوده و همچنین بسته به تقاضا به روکش های نازک و کلفت تقسیم بندی می گردد .

استفاده از نوع طعم و خمیر درست شده دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و انواع طعم های ترش ، شیرین و تند در دنیا تولید و عرضه می شود که بسته به شناخت و درک درست از بازار هدف صورت می گیرد که در ادامه این محتوا به ان خواهیم پرداخت

عامل اصلی در تولید با کیفیت این محصول استفاده از تولید مغز بادام زمینی با کیفیت می باشد ، زیرا بعضی از رقم های بادام زمینی علی رغم داشتن کیفیت مطلوب هنگام ورود به دستگاه برای حرارت دهی شکسته می شوند .

اگر چه اغلب بادام زمینی های به کاربرده شده در تولید این محصول بادام های زمینی هندی و چینی می باشند اما از رغم های ایرانی این محصول نیز می توان در تولید استفاده نمود .

بادام زمینی روکشدار

تولید بادام زمینی روکش دار در ایران

کشور ایران را می توانیم یکی از تولید کنندگان فعال بادام زمینی روکش دار در دنیا بشناسیم . تولید بادام زمینی روکش دار در ایران توسط مراکز فعال در حیطه تولید این محصول انجام می گیرد . کشور ایران به دلیل داشتن انواع بادام زمینی مرغوب و دسترسی به تولید کنندگان مختصص وداشتن مراکز تولید . توانسته در تولید این محصول فعالیت قابل توجهی داشته باشد .

در ایران تولید این محصول در سطح عمده توسط دستگاهای تولید بادام زمینی روکش دار انجام می گیرد .و از انواع بادام های ایرانی و خارجی بسته به کیفیت انجام می گیرد .

تولید انواع بادام زمینی روکش دار بسته به نیاز بازار داخل با طعم های مختلف انجام می گیرد . مراکز فعال در ایران این محصول را در یازده طعم که شامل طعم های :

1 – فلفلی

2- کچاپ

3- باربیکو

4- سرکه ای

5 – نمکی

6- پیاز جعفری

7- کره ای

8 – پنیری

9 _ پیتزایی

10 – ماسلا

11 – دودی

12 – سرکه گلپر

13_ ماست و ریحان

14_ قارچ

15_ خامه 

تولید می شود البته طعم های دیگری نیز تولید می شود که بسته به نیاز بازار عرضه ان انجام می گیرد این یازده طعم تولید شده جز پر تقاضا ترین ها در بازار ایران بشمار می روند .

یکی از مزایایی تجاری فروش عمده بادام زمینی در میان خواص گوناگون تجاری ان همین بادام زمینی روکش دار می باشد . که استفاده از ان برای متقاضیان سبب می شود که هم یک محصول با تفاوت با طعم خاص را تجربه کنند هم از خواص ان بهرمند گردنند و در واقع وجود همین دو عامل باعث می شود تا بادام زمینی روکش دار در بازار های داخلی و بازار های جهانی جایگاه زیادی داشته باشد .

از این رو تاجران و گروهای تجاری مختلف به دنبال مراکزی هستند که در تولید بادام زمینی روکش دار با طعم های مختلف فعالیت دارند .تا با ایجاد روابط تجاری با تولید کنندگان این محصول در رونق تجاری ان نقش اثر گذاری را ایفا کنند .

شرکت زرین مغز یکی از مراکز فعال در تولید انواع بادام زمینی روکش دار در کشور می باشد که با بهره گیری از بادام زمینی با کیفیت توانسته عملکرد مطلوبی را در این زمینه ایفا نماید

بادام زمینی روکشدار

استراتژی پخش بادام زمینی روکشدار در بازار ایران

پخش یکی از مولفه های تجاری مهم می باشد . استراتژی پخش بادام زمینی روکشدار در بازار داخل یکی از معقوله های مهم در تجارت این محصول می باشد .اگر پخش بادام زمینی روکش دار به درستی انجام نگیرد . فعالیت های تولید کنندگان این محصول نادیده گرفته می شود و تولید بی سرانجام می ماند .

در واقع پخش پیونده دهنده فروش و تولید می باشد و نپرداختن به پخش سسب شکست در فرایند تجارت می باشد . پخش بادام زمینی روکشدار نیز از این قاعده مستثنی نیست و باید برای نتیجه اثر بخش در تجارت این محصول اقدامات قابل توجهی در حیطه پخش بادام زمینی روکش دار و تامین نیاز بازار داخل صورت گیرد .

 1. پخش بادام زمینی روکش دار معمولا به دو صورت انجام می شود . در حالت اول مراکز فعالی وجود دارند که تولید کننده محسوب نمی شوند اما با داشتن مکان ها و فضای لازم برای نگهداری این محصول در نقاط مختلف و تعامل مستقیم با تولید کنندگان به عنوان پخش کننده فعال این محصول شناخته می شوند . پخش کنندگان با ایجاد مراکز پخش در سراسر کشور امکان خرید و فروش بی واسطه این محصول و همچنین تسریع بخشیدن به روند تجاری ان را انجام می دهند که همین موضوع سبب رونق بیشتر در تجارت و ایجاد اطمینان بیشتر برای تاجران و متقاضیان می گردد .
 2. در حالت دوم مراکز فعال در تولید بادام زمینی روکش دار در زمینه پخش نیز فعالیت می کنند و به عنوان تولید کننده و پخش کننده محصول شناخته می شوند . و در کنار تولید همه معقوله ای پخش بادام زمینی روکش دار انجام می دهند .

تاجران در تبادل تجارت و خرید بادام زمینی روکشدار و فروش این محصول روابط با گروه دوم را به گروه اول ترجیح می دهند . اما در هر حالت داشتن روش های درست برای پخش بادام زمینی روکش دار در ارتقای تجارت این محصول و افزایش تقاضا نقش مهمی دارد .

شرکت زرین مغز در کنار تولید بادام زمینی روکش دار در فرایند پخش ان فعالیت دارد . و با تامین نیاز بازار داخل عملکرد قابل قبولی در تجارت بهتر این محصول و ایجاد رضایت برای متقاضیان داشته است . و توانسته امکان خرید و فروش بدون واسطه این محصول رای برای تاجران و گروه های تجاری مختلف فراهم اورد .

بادام زمینی روکشدار

فروش تخصصی و عمده بادام زمینی روکش دار

هر محصول نوین تجاری که با تقاضای زیاد در زمینه خرید و فروش همراه است و تبدیل به یک ایده تجاری موفق می شود مستلزم به مکانیزم های تخصصی در زمینه تولید ،فروش و صادرات می باشد . فروش عمده بادام زمینی روکشدار توسط ایتم های خاص در زمینه فروش انجام می گیرد

در فروش این محصول باید درک درستی از بازار هدف و نوع محصول در خواستی داشت از انجایی که تنوع تولید بادام زمینی روکش دار بسیار گستره است باید بازاریابی درست براساس طعم صورت گیرد به عنوان مثال میزان تقاضای طعم های فلفلی و پیاز جعفری در بادام زمینی روکش دار نسبت به سایر طعم ها تولید شده بیشتر است .

از این رو میزان درخواست تولید این دو طعم برای تولید بیشتر از سایر طعم ها می شود . اگر این مقوله به درستی انجام نشود پیامد های نامطلوبی را در بازار داخل می گذارد و منجر می شود تا محصولاتی بدون تقاضا تولید شود که سبب ایجاد خسارت های زیاد برای تولید کنندگان و به مراتب برای سایر روشهای تجاری که در تجارت این محصول فعالیت دارند می شوند .

فروش بادام زمینی روکش دار در مراکز فروش به صورت عمده و به صورت جز در تعداد زیاد در بسته بندی های منحصر به فرد انجام می گیرد .از انجایی که میزان خرید بادام زمینی روکشدار بسیار زیاد می باشد مراکز فروش به صورت عمده یا جز در بسته بندی های مخصوص با برند تجاری مختص به خودشان صورت می گیرد .

از انجایی که در تجارت این محصول با حاشیه سود بالایی همراه است و همین امر سبب ایجاد واسطه گرهای مختلف می شود و در پی ان با افزایش قیمت غیر عادی و تلاطئم در بازار همراه می شود .

از این رو مراکز فروش باید با ارتباط مستقیم با پخش کنندگان عمده این محصول و شناخت درست از تقاضا هر محصول و ایجاد راه های ارتباطی با مشتریان در رونق و ایجاد خرید و فروش بادام زمینی روکش دار و امکان فروش ان با بهترین قیمت را فراهم اورند .

شرکت زرین مغز مرکز فروش بادام زمینی با فروش فله ای بادام زمینی روکش دار و فروش تکی در بسته و بند های اختصاصی در فروش این محصول و همچین ایجاد فضای مناسب برای فروش مستقیم بادام زمینی روکش دار فعالیت دارد .با ایجاد راه های ارتباطی مختلف با مشتریان در تسریع روند فروش فعالیت قابل توجهی دارد .

بادام زمینی روکشدار

صادرات هدفمند بادام زمینی روکشدار به قطر و کشورهای عربی آسیایی آفریقایی

همانطور که قبلا اشاره کردیم در ایده های تجاری موفق باید مکانیزم های تخصصی لازم و هدفمند را اتخاذ نمود صادرات هدفمند بادام زمینی روکش دار از جمله همین اقدامات است که اگر شناخت درست از ان حاصل نشود. با نتیجه نامطلوب همراه است .

صادرات بادام زمینی روکش دار توسط مراکز فعال در حیطه صادراتی این محصول انجام می گیرد . در صادرات این محصول باید به نوع اقلیم و تقاضای بازار های خارجی توجه کرد . و عدم شناخت کافی پیامد های مشابه در فروش و ایجاد خسارت های بیشتر برای تولید کنندگان در سطح کلان را در بر می گیرد .

صادرات این محصول در طعم های مختلف بسته به نوع تقاضا انجام می گیرد به عنوان مثال صادرات بادام زمینی روکش دار به کشور های اروپا با طعم های شیرین انجام می گیرد که شاید این نوع طعم ها در بازار های داخلی طرفداران زیادی نداشته باشد . اما در کشور های اروپایی به دلیل اب و هوای سرد میزان تقاضا برای طعم های شیرین بسیار بیشتر از طعم های دیگر است .

از این رو تولید کنندگان بادام روکش دار با تولید تخصصی این محصول با طعم های شیرین نقش مهمی را ایفا می کنند .

عامل مهم دیگر در صادرات این محصول کیفیت ان می باشد که بادام زمینی روکش دار با کیفیت باید دارای مغزی درشت طعم روکش متعادل و نازک و دارای مغزی نرم باشد . که البته میزان روکش بسته به تقاضا ممکن است کم یا زیاد گردد .

صادرات بادام زمینی روکش دار به کشور های عربی ،شمال اروپا و کشورهای حاشیه دریای خزر انجام می گیرد . صادرات بادام زمینی روکش دار به کشور های عربی شامل طعم های تند می باشد .

در کشورمان ایران باید به صادرات این محصول توجه ویژه داشت با تجهیز ناوگان گمرکی و استفاده از مسیر های مواصلاتی و انتخاب با کیفیت ترین محصول توجه ویژه داشت تا کشورمان در زمره کشور های پیشتاز در صادرات انواع بادام زمینی روکش دار باشد .

شرکت زرین مغز در صادرات بادام زمینی روکش دار فعالیت دارد . صادرات این محصول به کشور های عربی از جمله فعالیت های مهم این شرکت می باشد .

صادرات بادام زمینی روکشدار 09120774128قیمت انواع بادام زمینی روکشدار 1401 و 1402

اطلاع از قیمت بادام زمینی روکشدار سبب خرید مطمئن تر و رونق تجارت این محصول می گردد . عوامل مختلفی در قیمت روز انواع بادام زمینی روکش دار موثر می باشد . عواملی نظیر انتخاب مغز بادام زمینی با کیفیت در نرمی محصول .انتخاب نوع روکش به کار برده شده در تولید این محصول تاثیر دارد .

عوامل دیگری نیز نظیر نوع بسته بندی محصول . میزان تقاضا طعم محصول نیز از عوامل موثر دیگر در قیمت بادام زمینی روکشدار می باشد .

برای اطلاع از قیمت بادام زمینی درجه یک می توانید با شرکت زرین مغز در تماس باشید تا با اطلاع از قیمت روز این محصول خرید مطعن تری داشته باشید .

بادام زمینی روکشدار

خرید بادام زمینی روکشدار فلفلی

یکی از این تقسیمات تولید بادام زمینی روکشدار فلفلی است. بادام زمینی روکش دار فلفلی  به دلیل طعم هیجان انگیزی که دارد طرفداران خاص خود رادارد و فروش خوبی هم دارد.

علاوه بر طعم روکش دار فلفلی بیش از 33 طعم گوناگون بادام زمینی روکش دار با سلیقه های مختلف تولید و عرضه می شود  که در ایران 12 طعم پرطفدار تولید می شود که می توان به طعم فلفلی روکش دار اشاره کرد

این طعم پر طرفدار در کارگاه ها تولید و توسط شرکت های بازرگانی جهت فروش عمده بادام زمینی روکشدار عرضه می شود.
خرید بادام زمینی روکش دار فلفلی فله ای به صرفه تر از خرید بسته های چند گرمی بادام زمینی روکش دار می باشد.

 • به یاری خدا در سال 1400 نیز طبق تجربه سالهای قبل،  این فراورده لوکس را عرضه میکنیم. قیمت بادام زمینی روکشدار قیمت متعادلی است.
 • صادر کنندگان، آجیل فروشان، ارگان ها و سازمان های اداری، سینما داران و استخر داران…می توانند با خرید بادام زمینی روکشدار عمده آن را در کارتن های پنج کیلویی و یا بسته بندی های مخصوص گرمی فروشگاهی از شرکت زرین تهیه کنند.

خرید بادام زمینی روکشدار شرکت زرین 09120774128

تولید و عرضه انواع بادام زمینی روکش دار

تولید و عرضه بادام زمینی روکش دار یکی از فعالیت های مراکز فعال در حیطه خشکبار است بادام زمینی روکش دار یکی از ایده ای تجاری قوی بود که در تجارت بادام زمینی و رونق بیشتر ان تفاوت های زیادی ایجاد کرد با متقاضیان زیادی برای خرید بادام زمینی روکش دار همراه بود

تولید بادام زمینی روکش دار اولین بار در مکزیک و بوسیله روکش هایی با ارد برنج و گندم انجام می شد هدف از انجام ان برای غنی تر شدن بادام زمینی و جلوگیری از شکسته شدن و ماندگاری بیشتر مغز بادام انجام می گرفت

رفته رفته این فرایند به سراسر دنیا انتقال یافت و با استقبال فراوانی روبه رو شد  و مراکزی زیادی را متمایل به تولید انواع بادام زمینی روکش دار کرد و تبدیل به یک تجارت متفاوت و پرسود گردید

امروزه در بیشتر نقاط دنیا و کشورهای فعال در تولید خشکبار به ویژه کشور ایران  به تولید انواع بادام زمینی روکش دار عرضه و صادارات  انجام می شود

شرکت زرین مغز نیز یکی از مراکز پیش رو در تولید و صادارات انواع خشکبار در ایران می باشد یکی از فعالیت های اصلی شرکت زرین مغز در چند سال اخیر تولید انواع بادام زمینی روکش دار است.

عرضه بادام زمینی طعمدار 09120774128

تولید و عرضه انواع بادام زمینی طعم دار

از جمله فعالیت های مراکز در حیطه خشکبار تولید و عرضه انواع بادام زمینی طعم دار است

به تغییر مزه محصول با مواد خوراکی بدون تغییر کردن خواص فرایند طعم دار شدن گفته می شود

شیوه تولید بادام زمینی روکش دار با تولید بادام زمینی طعم دار تفاوت های زیادی دارد تفاوت های نظیر شیوه تولید پردازش طریق طعم دار کردن و حجم استفاده بادام .نکته مشترک در تولید هردو فرایند طعم دار شدن بادام روکش دار و طعم دار از بادام های ایرانی استفاده نمی شود زیرا بخاطر بافت ظریف بادام ایرانی در حین تولید شکسته می شود

یکی از فعالیت های شرکت زرین مغز تولید انواع بادام زمینی طعم دار و عرضه بادام زمینی روکش دار با بهترین  کیفیت برای متقاضیان بادام زمینی طعم دار بوده است

این شرکت با تولید بادام زمینی با کیفیت و استفاده از تجهیزات توانسته در تامین بادام زمینی طعم دار در طعم های مختلف برای متقضیان این محصول تاثیر مثبتی در چند سال اخیر داشته باشد

خرید بادام زمینی روکشدار مستقیم از کارخانه 09120774128

خرید بادام زمینی روکشدار مستقیم از کارخانه

خرید بادام زمینی روکشدار مستقیم از کارخانه صورت می گیرد.

بادام زمینی پس از برداشت از زمین های آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان راهی کارگاه ها و کارخانه های غلافگیری و فراوری مغز می شودو از ان در تولید مواد غذایی گوناگون نظیر بستنی ،شکلات های مغز دار و روکش دار و کالباس های طعم دار شده و همچنین در تولید غذای کودک کاربرد دارد

بادام زمینی استاته و پارس اباد با وجود اینکه جز با کیفیت ترین بادام های کشته شده  در ایران محسوب می شوند ویک محصول شناخته شده در جهان می باشند اما به دلیل شکل و کیفیتی که دارند  در فرایند روکش شدن شکسته می شوند عمده بادام های زمینی استفاده شده برای فرایند روکش بادام های هند و چین می باشد.

شرکت زرین در سال گذشته در پخش بادام روکشدار کارخانه های دارای سیب سلامت و علامت استاندارد و مجوزات بهداشتی، موفق بوده است.

این بادام با طعم های زیر در حال عرضه است:

 1. پیاز و جعفری
 2.  لیمویی
 3.  سرکه ای
 4.  کچاپ
 5. دودی
 6. باربیکیو
 7. پنیر فرانسوی
 8. پنیر سفید
 9. پیتزایی
 10. ذرت مکزیکی
 11. باربیکیو فلفلی

فرایند فرآوری بادام زمینی در کارخانه صورت می گیرد و اگر مستقیما از خود کارخانه خرید بادام زمینی روکش دار را انجام دهیم می توانیم با قیمت کمتری خرید خود را انجام دهیم.

فروش عمده بادام زمینی روکش دار و طعم دار در شرکت زرین مغز مستقیم و بدون واسطه از کارخانه انجام میگیرد و بعد ثبت سفارش از طرف شما محصول سفارش داده شده در بسته بندی مناسب و زیبا از درب کارخانه برای شما ارسال می شود. ما آن را مستقیما از طریق شرکت و نمایندگی آن در شهر های مختلف بدون هزیته های اضافی به فروش می رسانیم.

صادر کنندگان داخلی و خارجی، آجیل فروشان، ارگان ها و سازمان های اداری و…می توانند بادام زمینی روکشدار را با قیمتی مناسب و سلامت کامل از شرکت زرین خریداری نمایند.

خرید بادام زمینی رو کشدار شرکت زرین 09120774128

خرید فله بادام زمینی روکشدار

خرید فله بادام زمینی روکشدار در کارتن های پنج کیلویی شرکت زرین امکان پذیر است.بادام زمینی روکشدار زیر نظر کارشناسان مجرب و در کارخانه دارای سیب سلامت و آرم استاندار، تولید می شود.

برای خرید بادام زمینی روکش دار از شرکت زرین مغز می توانید ابتدا بادام روکش دار در بسته های 5 کیلویی یا ده کیلویی را به عنوان نمونه خریداری کنید و زمانی که از کیفیت و تازگی بادام زمینی شرکت زرین مطمئن شدید سفارش خرید بادام زمینی روکش دار در تناژ بالا تر را در شرکت زرین بادام ثبت کنید.

مطمئن باشید با یک بار خرید از شرکت زرین مغز و مقایسه کیفیت محصولاتش در مقابل قیمت آن از مشتریان ثابت شرکت خواهید شد.

صادرات بادام زمینی روکشدار نیز از جمله برنامه های ماست.این محصول در 11 طعم پر طرفدار آماده صادرات و بسته بندی در کشور مقصد برای تاجران و صادر کنندگان است.

آجیل فروشان ، سالن دارها و مراکز تفریحی و…هم متقاضی خرید بادام زمینی آجیلی ، روکشدار و طعم دار فله هستند که می توانند با شرکت زرین مغز تماس حاصل نمایند و از محصولات این شرکت بهرمند شوند.

پخش بادام زمینی روکشدار و طعمدار اصفهان

پخش بادام زمینی روکشدار و طعمدار در اصفهان

شعبه اصفهان شرکت زرین مغز مسئولیت پخش بادام زمینی روکشدار و طعمدار در اصفهان را بر عهده دارد .

همکارانی که در استان اصفهان فعالیت دارند با ثبت سفارشات خود از طریق مدیر فروش شرکت ، می توانند خرید خود را براحتی انجام دهند.پخش بادام زمینی در اصفهان از طریق شعبه اصفهان انجام می گیرد.

نکته ای که برای خرید خود باید در نظر بگیرید این است که بادام زمینی روکشدار و طعمدار دو نوع محصول مجزا می باشد . اکثرا بادام زمینی روکشدار را  با نام طعمدار می شناسند که در این خصوص باید در نظر بگیرید که ایندو مقوله با هم متفاوت است.
اولین تفاوت طعم دار شدن و روکش دار کردن بادام نحوه تولید کردن و مراحل فرایند تولید ان هاست در طعم دار کردن بادام زمینی می توانید از انواع گوناگون بادام زمینی استفاده کرد که بسته به طعم و کیفیت رتبه بندی می شود

اما در فرایند  روکش دار شدن بادام زمینی باید از مغز بادام زمینی استفاده شود که نسبت به فشار و حرارت مقاوم بوده و در حین تولید شکسته نشود و همچنین فرایند روکش دار شدن بسته به هر طعم فرایند متفاوتی دارد

بادام زمینی روکشدار با 11 روکش مختلف و بادام زمینی طعمدار با 5 طعم بسیار دلپذیر تولید و عرضه می شود . جهت خرید عمده بادام زمینی روکشدار و طعمدار با ما در ارتباط باشید .

خرید بادام زمینی روکشدار مستقیم از کارخانه 09120774128

خرید بادام  زمینی طعم دار با بهترین قیمت

یکی از اهداف اصلی تاجران و گروهای تجاری مختلف خرید بادام زمینی طعم دار با بهترین قیمت می باشد

تجارت بادام طعم دار در چند سال اخیر با رشد زیادی همراه بوده و تبدیل به یکی از تجارت های پرسود در حیطه خشکبار گردیده است مغز بادام زمینی یک محصول نسبتا گران بحساب می اید و فرایند طعم دار کردن نیز با هزینه هایی همراه است و همین امر موجب گران تر شدن محصول گردیده است

همین امر نیز منجر شده تا تاجران زیادی به دنبال مراکزی باشند که عرضه و فروش بادام زمینی طعم دار را با بهترن قیمت برای مشتریان عرضه می کنند

شرکت زرین مغز با تولید مستقیم بادام زمینی و روکش دار کردن ان به طور مستقیم امکان خرید بدون واسطه را برای تاجرانی که قصد خرید خرید بادام زمینی طعم دار را دارند فراهم کرده است

فروش بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

صادرات عمده بادام زمینی روکشدار

صادرات عمده بادام زمینی روکشدار به ویژه نوع روکشدار آن به کشورهای اروپایی مانند آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، اوکراین و کشورهای عربی توسط شرکتهای بازرگانی در جریان است.

اما عاملی که در صادارات بادام زمینی روکشدار باید در نظر گرفته شود شناخت بازار هدف بسته به تقاضای محصول مورد نظر به عنوان مثال در کشورهای اورپایی بسته به اقلیم متفاوتی که دارند  و اکثر مناطق ان ها سردسیر است طبع ان ها رو به گرمی است و بیشتر تقاضای ان ها طعم های شیرین می باشد نظیر بادام زمینی روکش دار قندی یا عسلی و طعم هایی نظیر فلفلی یا روکش سرکه ای متقاضیان زیادی ندارد

اما در کشورهای عربی  و هند بر عکس این عامل بوده و روکش هایی با طعم های سرکه ای وفافلی متقاضیان زیادی دارد

پس دانستن بازارهای هدف در صادارات بادام زمینی روکش دار کمک شایانی در روند کیفیت تجارت و سودهی بیشتر ان می انجامد .

تولید کنندگان و سرمایه گذران و خریداران سه شاخه اصلی در چرخاندن چرخ صادرات بادام زمینی به اروپا در کشور هستند که صادرات عمده بادام زمینی را انجام می دهند.

شرکت زرین مغز جزو بهترین شرکتهای تولید کننده بادام زمینی در تمام زمینه های صادرات بادام زمینی است. از جمله:

 1. بادام زمینی با غلاف
 2. مغز بادام زمینی خام
 3. مغز بادام زمینی برشته
 4. مغز بادام زمینی کره گیری

این شرکت با تضمین تهیه انواع بادام صادراتی مورد اطمینان شما صادر کنندگان و تاجران عزیز می تواند شما را در خرید بادام زمینی روکشدار و صادرات بادام پر سود دیگر همراهی نماید.

در چند سال اخیر به علت تحریم و افزایش نرخ ارز  صادرات عمده بادام زمینی روکش دار هم مانند سایر خشکبار با مشکل مواجه شده است؛ اما شرکت های تجاری از جمله شرکت زرین مغز تمام تلاش خود را کرده اند که چرخه ی صادرات از رونق نیفتد و تا حدودی هم موفق بوده اند .بسیاری از کشورها به دلیل کیفیت بالای محصولات تولید شده در ایران دست از واردات خشکبار ایرانی نکشیده اند.

شما برای تامین نیاز بار صادراتی خود در تمام زمینه های مرتبط با بادام چه بادام زمینی و چه بادام درختی و چه صادرات خشکبار دیگر می توانید از طریق نمایندگی شرکت با ما تماس حاصل فرمایید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که با همکاری شرکت زرین صادراتی پر سود را تجربه کنید.

صادرات بادام زمینی روکشدار 09120774128

صادارات انواع بادام زمینی طعم دار

صادارات انواع بادام زمینی طعم دار به کشور های  های مختلف نظیر گرجستان ،کشورهای عربی و ترکیه از فعالیت های اصلی شرکت زرین مغز در جند سال اخیر بوده او همچنان در جریان است

تجارت و صادارات انواع بادام زمینی طعم دار یک تجارت سوده در حیطه تجارت بادام زمینی به حساب می اید اما عاملی که موجب نتیجه پذیری و سوده شدن صادارات بادام زمینی روکش دار می شود شیوه صادارات و اطلاع درباره تقاضای ان در کشور هدف است

صادارات بادام زمینی طعم دار بسته به نوع تقاضا در کشورهای مختلف صادار می شود عمده صادارات بادام زمینی طعم دار به کشورهای اورپایی طعم های شیرین می باشد و تقاضای طعم های تند و شور در کشورهای عربی نسبت به اروپا بیبشتر بوده و تقاضا برای طعم های شیرین کمتر می باشد

شرکت زرین مغز با تولید و صادارات انواع بادام زمینی طعم دار به کشورهای مختلف تاثیر مثبتی در صادارات این محصول و ارز اوری برای کشور در چند سال اخیر داشته است .

خرید بادام زمینی طعمدار09120774128

فروش بادام زمینی طعم دار در طعم های متفاوت

تولید و فروش بادام زمینی طعمدار در طعم های متفاوت در ایران بدر حال انجام است و اتفاقا خرید بادام زمینی طعمدار و روکش دار با استقبال خوبی هم روبرو شده است.

بادام زمینی طعمدار به دلیل ظاهر بسیار جذاب و طعم های هیجان انگیز در مهمانی ها و مجالس،رستوران ها و غیره استفاده می گردد.

تولید عمده بادام زمینی طعمدار در چهار طعم مختلف و خوشمزه در کارگاه های شرکت زرین مغز صورت می گیرد و به صورت فله ای یا بسته بندی شده و در وزن های بالای 5 کیلو گرم به فروش می رسد.

طعمهای متفاوت بادام زمینی طعمدار :

 1. بادام زمینی طعمدار با طعم عسلی
 2. بادام زمینی طعمدار با طعم نمکی
 3. بادام زمینی طعمدار با طعم لیمویی
 4. بادام زمینی طعمدار با طعم پیاز جعفری

فرایند طعم دار کردن بادام زمینی  با روکش دار شدن فرایند کاملا جدا گانه است برای طعم دار کردن بادام زمینی  نیاز به دستگاهای پیشرفته نیست به روش سنتی نیز انجام می شود قدمت طعم دار کردن بادام زمینی از روکش دار شدن ان بیشتر و یک ایده نوین نبوده و از سالیان دور فرایند طعم دارکردن خشکبار نظیر بادام زمینی به روش سنتی انجام قابل انجام بود که امروزه با پیشرفت علم و استفاده از تکنولوزی این فرایند با سرعت بیشتری انجام میگیرد

سفارشات عمده بادام زمینی طعمدار در طعم های دیگر از جمله فلفلی ، سرکه ای ، کچاپ و.. در صورت سفارشات عمده متقاضیان، تولید و روانه بازار می شود .

خرید بادام زمینی روکشدار 09120774128

تفاوت  قیمت بادام زمینی روکش دار و بادام زمینی طعم دار

تفاوت قیمت بادام زمینی روکش دار و بادام زمینی طعم دار بسته به فراینده ای مختلفی مقایسه و تعیین می شود

معمولا بادام زمینی طعم دار قیمت بالاتری نسبت به بادام زمینی روکش دار دارد که اصلی ترین دلیل ان حجم مقدار بادام استفاده شده در حین فرایند تولید است معمولا در تولید بادام زمینی طعم دار مقدار بیشتری بادام نسبت روکش دار کردن ان در هر کیلو استفاده می شود

مقایسه قیمت بادام زمینی روکش دار و طعم دار یک مقایسه منطقی از لحاظ کیفیت بادام می باشد

برای اطلاع از قیمت روز انواع بادام زمینی روکش دار و طعم دار با شرکت زرین مغز در ارتباط باشید و ضمن اطلاع از بازه قیمتی از خرید خود اطمینان حاصل نمایید

قیمت بادام زمینی روکشدار و طعمدار09120774128

لیست قیمت بادام زمینی روکشدار و طعمدار 1401 و 1402

لیست قیمت بادام زمینی روکشدار و طعمدار 1400در سایت ها قابل مشاهده است. ما نیز جهت استعلام قیمت بادام زمینی در خدمت شما هستیم.

قیمت بادام زمینی روکش دار به کیفیت بادام زمینی و مواد استفاده شده بستگی دارد که هرچه با کیفیت تر باشد قیمت بالاتری هم خواهد داشت.

بادام زمینی پس از تولید راهی کارخانه روکشدار کردن آن در می شود. در این کارخانه به وسیله نشاسته و آرد و طعم دهنده های عامه پسند پیله ای جدید جای پیله کنفی و چوبی قبلی را بر تن بادام زمینی می پوشاند.

این محصول برای خرید و فروش به صادر کنندگان و آجیل فروشان و مراکز دیگری تهیه و با قیمت روز به فروش می رسد.

قیمت بادام زمینی روکشدار و طعمدار  قیمت متعادلی است. این قیمت نسبت به آجیل های دیگر موجود در بازار ارزنده تر است

به طور کل شما خریداران محترم می توانید قیمتهای انواع محصولات بادام زمینی عمده در شرکت زرین مغز را یا از طریق تماس با نمایندگی شرکت و یا از طریق سایت های معتبر این شرکت جستجو و برای خریدی مطمئن راهنمایی شوید.
در زمان استعلام قیمت بادام زمینی روکش دار متوجه خواهید شد که قیمت بادام زمینی روکش دار فله ای مناسب تر و ارزانتر می باشد.
برای دریافت لیست قیمت و خرید بادام زمینی شرکت زرین بادام در خدمت شماست.

خرید بادام زمینی روکشدار 09120774128

قیمت روز بادام زمینی طعم دار 1401 و 1402

تاجران و گروهای مختلف تجاری به دنبال اطلاع از قیمت روز انواع بادام زمینی  طعم دار می باشد

بادام زمینی طعم دار یک محصول پر طرفدار در بازارهای داخلی و خارجی است و فروش بادام زمینی طعم دار در داخل و خارج با سود زیادی همراه هست

قیمت بادام زمبنی طعم دار هیچگاه ثابت نبوده و عوامل زیادی نظیر کیفیت و میزان تقاضا در میزان تغییر قیمت بادام زمینی روکش دار تاثیر زیادی دارد

برای اطلاع از قیمت روز انواع بادام زمینی طعم می توانید با شرکت زرین مغز در تماس باشید و با اطلاع از قیمت تولید بادام زمینی طعم دار خرید مطمعن تری داشته باشید

قیمت انواع پسته 09120774128

قیمت انواع پسته در سال 1401 و 1402

برای اطلاع از قیمت انواع پسته در سال 1400 می توانید با شرکت زرین مغز در ارتباط باشید

در ایران انواع گوناگون پسته نظیر پسته احمد اقایی ،کله قوچی ،اکبری کشت و تولید می شود که دارای کیفیت و طعم فوق العاده می باشد تاثیر گذارترین عامل در روند قیمت انواع پسته شکل مغز و رنگ و طعم ان است

پسته با کیفیت معمولا رنگ سبز روشن و مغزی کشیده دارد

در شرکت زرین مغز انواع پسته به صورت مستقیم تولید و با بهترین قیمت برای متقاضیان عرضه می شود

شرکت زرین مغز | تولید و صادرات انواع خشکبار ایرانی

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش و قیمت بادام مامایی سامان

در این مقاله درصدد ان هستیم پیرامون مباحثی چون استعلام قیمت بادام مامایی سامان درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
ایمیل واتساپ اینستاگرام