blogpost_almonds-3.jpg
خانه / بادام با پوست / فروش بادام مامایی با پوست با کیفیت عالی و قیمت مناسب

فروش بادام مامایی با پوست با کیفیت عالی و قیمت مناسب

فروش بادام مامایی با پوست 09120774128

مسلما یکی از بهترین بادام های ارزآور ایران بادام مامایی است .
به این خاطر فروش بادام مامایی با پوست و فروش مغز بادام مامایی با کیفیت عالی از دیرباز در منطقه حاشیه زاینده‌رود با استقبال فراوانی روبرو بوده است.

قیمت مغز بادام مامایی 1400

مزیت های بادام مامایی به انواع دیگر بادام

بررسی مزیت های بادام مامایی به انواع دیگر بادام سبب می شود تا توجه ویژه تری نسبت بادام مامایی گردد و تاثیر زیادی در رونق تجاری این محصول ایجاد کند .

بادام مامایی مزیت های تجاری زیادتری نسبت به سایر بادام های درختی دارد .

مغز بادام مامایی بسیار طعم شیرین تری نسبت به سایر بادام های درختی دارد .همین عامل شرکت های فعال در حوزه تولید انواع مواد خوراکی به استفاده از مغز بادام مامایی در تولیدات محصول خود بهره گیرند .بادام مامایی به دلیل داشتن همه خواص دیگر بادام سبب شده تا در تولیدات مواد دارویی نیز از بادام مامایی استفاده های گوناگونی دارد.

از پوست بادام در تولید فراوردهای چوبی وتولید چسب و همچنین عنی تر شدن خاک جهت کشت بادام استفاداه می شود .

خرید عمده مغز بادام مامایی 09120774128

نمایندگی خرید بادام مامایی

عمده ترین تولیدکننده بادام مامایی به استان چهارمحال بختیاری تعلق می گیرد. بادام مامایی از سوی خریداران داخلی و ایرانی چندان استقبال نمی شود مگر برای صادرات بادام مامایی و به قصد فرستادن بادام به کشورهای خریدار بادام .

از این رو لازم است ضمن ارائه اطلاعات و آگاهی لازم درمورد خواص و فواید درمانی و تغذیه ای بادام مامایی به مصرف کنندگان داخلی، بسترسازی موثری برای توسعه معاملات خرید فروش بادام مامایی در بین ایرانیان مهیا می گردد و بازارهای ایرانی فروش بادام مامایی نیز رونق تازه بگیرد.

فعالیت نمایندگی خرید بادام مامایی با وسعت بخشیدن و استمرار روابط تجاری با تولیدکنندگان مستقیم بادام شکل می گیرد که از فرصت خرید بادام باکیفیت بهره برداری می کنند.

بادامی که در این نمایندگی خرید و عرضه می شود و یا به قصد صادرات بادام مامایی راهی کشورهای پرطرفدار مانند هند و کویت می شود باید از درجه کیفیت بالا و ظاهر و بسته بندی چشم نوازی بهره مند باشد.

شرکت زرین مغز به عنوان نمایندگی خرید بادام مامایی به دنبال تحقق اهداف شرکت در جهت تامین نیاز بازار بادام مامایی و تقویت روابط تولیدکنندگان بادام با خریداران می باشد.

شرکت تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

فروش بادام مامایی با پوست شهرکرد

کشور ایران دارای اقلیمی است که محصولات خشکبار به وفور در آن تولید می شود.
به علت قیمت بسیار بالایی که بادام مامایی دارد ممکن است در خشکبار فروشی ها فروش بادام مامایی با پوست شهرکرد و فروش مغز بادام مامایی بسیار کم مشاهده شود .
اما در مجموع تولید خشکبار و فروش خشکبار در ایران بسیار رونق دارد.
بسیاری از کشورهای منطقه خشکبار مورد نیاز خود را به صورت عمده از ایران خرید می کنند.

اصلی ترین خشکبارهایی که تولید عمده در ایران دارند عبارتند از :

 • پسته
 • خرما
 • بادام
 • فندق

شرکت زرین بادام در همه این زمینه ها فعالیت دارد اما فروش بادام چشمگیر است.
این شرکت تولیدکننده بادام نیز هست.

بادام های تولیدی این شرکت عبارتند از :

 • بادام مامایی
 • بادام کاغذی
 • بادام ربیع
 • بادام شاهرودی
 • بادام سنگی
در میان این بادام ها فروش بادام مامایی با پوست و فروش مغز بادام مامایی از همه موارد دیگر دارای سودآوری بیشتری برای کشور است.
خواص مغز بادام مامایی آنقدر زیاد است که قابل مقایسه با مغز بادام های دیگر نیست.

کافی است که یک بار مغز بادام مامایی را بچشید.

مشاهده می کنید که طعم آن نسبت به بادام های دیگر زمین تا آسمان متفاوت است.
مشتریان مصرف کننده اصلی بادام اگر نسبت به بادام مامایی و طعم منحصر به فرد آن اطلاع داشتند هیچ گاه حتی فکر به بادام آمریکایی نمی کردند.

طعم منحصر به فرد بادام مامایی در هیچ بادام دیگری وجود ندارد.
حتی بادام های ارگانیک دیگری که در ایران کشت می شوند نیز به گرد پای بادام مامایی نمی رسند.

صادرات بادام مامایی شرکت زرین 09120774128

قیمت مغز بادام مامایی تازه در مرکز بادام

درشرایط کنونی قیمت مغز بادام مامایی تازه در مرکز بادام به عوامل و فاکتورهای قابل ملاحظه ای متصل می باشد. تولید کننده بادام مامایی به همراه عرضه کننده بادام نسبت به تعیین قیمت بادام مامایی اقدامات موثری دارند که باید به بررسی رقم و گونه بادام بپردازند و یا اینکه از نظر کیفی بادام مامایی تولیدی ارزیابی شود.

مرکز بادام به بسته بندی که برای عرضه به بازار بادام مامایی انتخاب می شود توجه کرده و این مورد نیز قیمت مختص خود دارد. کیفیت بادام مامایی از لحاظ پرمغز یا میزان چربی و ریز و درشتی مغز بادام قابل بررسی و قیمت گذاری می باشد.

اتفاقات حاکم بر بازار مثلا چالش های سیاسی و اقتصادی و بالا پایین رفتن قیمت ارز در دنیا نیز به نوبه خود  قیمت بادام مامایی تازه در مرکز بادام را تحت تاثیرقرار می دهد.

شرکت زرین مغز با دقت و کاوش بر مسائل جاری در بازار بادام به صورت منصفانه قیمت مغز بادام مامایی تازه در مرکز بادام را قیمت گذاری می نماید.

بیشترین تولید بادام مامایی در استان چهارمحال و بختیاری به مرکزیت شهرکرد انجام می گیرد.
تا چندی پیش این استان تنها تولید کننده بادام مامایی در کشور و جهان بود اما مدتی است که مناطق دیگری در کشور نیز به کشت نهال بادام مامایی مبادرت کرده‌اند.
به این علت جهت خرید نهال بادام مامایی تماس‌های زیادی از سراسر کشور با شرکت زرین مغز گرفته می شود.

شرکت تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

قیمت روز بادام مامایی در بازار

گران قیمت ترین بادام ایران بادام مامایی است .
قیمت روز بادام مامایی در بازار زمانی به ثبات می رسد که بادام های جدید مامایی به بازار بیاید.

اما قراین نشان می دهد که در سال 1400 قیمت بادام مامایی افزایش یابد.
علت این امر را در سرمازدگی شدیدی که در باغات بادام مامایی ایجاد شد باید جستجو کرد .
با سرمازدگی ، میزان تولید بادام مامایی بسیار کم می‌شود اما تقاضای بادام مامایی هرگز کم نمی شود.
با توجه به اینکه کشور هند بیشترین واردات بادام مامایی را از ایران دارد پیش‌بینی می‌شود که قیمت بادام مامایی بسیار بالا رود .

اگر مایلید که در تجارت پر سود خرید و فروش بادام مامایی با پوست و فروش مغز بادام مامایی وارد شوید.
اگر مایلید تجارت بادام مامایی را از ابتدا شروع کنید.
با مدیر فروش شرکت زرین مغز تماس بگیرید.

شرکت تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

 

صادرات مغز بادام مامایی به هند ، ترکیه و کشورهای عربی

کشور ایران یک کشور زرخیز است.
از جمله زرهای ارزشمند کشور ایران بادام مامایی است.
بی جهت نیست که صادرات مغز بادام مامایی همواره به هند رونق فراوانی داشته و به تازگی کشورهای دیگری همچون ترکیه و کشورهای عربی نیز طالب واردات مغز بادام مامایی از ایران شده اند.

بادام مامایی یک بادام و منحصر به فرد است.
اگر از منظر خواص تغذیه ای و دارویی به بادام مامایی نگاه کنیم تمام خواص بادام های دیگر را یکجا دارد.
رنگ بادام روشن طلایی است .
از نظر طعم نسبت به بادام‌های دیگر بسیار بهتر و خوش تر است.

به گفته ی کشاورزان، بادام مامایی حتی در برداشت نیز نسبت به بادام های دیگر ، بادام کم دردسرتری است در عین اینکه قیمت آن از همه بادام های دیگر بالاتر است.

شرکت زرین مغز، بادام مامایی با کیفیت خود را به کشورهای هند ، ترکیه و کشورهای عربی در قالب بسته بندی های ۱۰ کیلویی انجام می دهد.
شما به هر میزان که طالب بادام مامایی باشید ما به راحتی آن را برای شما تامین می نماییم.

قیمت بادام مامایی 09120774128

راهنمای صادرات بادام مامایی

بررسی راهنمای صادرات بادام مامایی و فراز نشیب ان در صادرات بادام مامایی تاثیر زیادی در تجارت هدفمند تر این محصل ایجاد می کند .

بادام مامایی متقاضیان زیادی در بازار های خارجی دارد و گروهای تجاری مختلف متقاضی بادام مامایی برای تولید محصولات خود هستند .

بادام مامایی به کشورهای مختلفی نظیر

 • هند
 • ترکیه
 • روسیه
 • کشورهای عربی

صادر می شود در این کشورها بادام مامایی بسته به الگو و تقاضای مردم استفادهای تجاری مختلفی دارد .

در هند بادام مامایی برای مصارف خام خوراکی استفاده می شود . اما در کشوری نظیر ترکیه و روسیه از بادام مامایی در کنار مصرف خام خوراکی در تولیدات انواع مواد غذایی نظیر تولید شکلات استفاده تجاری دارد . کارخانجات تولید مواد غذایی را می توان مهمترین بازار های هدف در این کشورها برشمرد .

در کشورهای عربی علاوه بر مصارف خوراکی در مصارف دارویی از بادام مامایی بهر گرفته می شود . کشورهای عربی به دلیل فقدان اقلیم مطلوب و داشتن اتقصادی پویا ،بازار هدف مهمی در صادرات بادام مامایی محسوب می شوند .

شرکت زرین مغز با تولید بادام مامایی مرغوب و شناخت بازار های هدف عملکرد تاثیر گذاری در صادرات بادام مامایی و رونق تجاری ان ایفا کرده است .

فروش بادام درختی عمده ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

فراز و نشیب های صادرات بادام مامایی

همیشه در یک روند تجاری مشکلاتی وجود دارد و تجارت بادام مامیی نیز از این امر مستثی نیست . فراز و نشیب هایی در صادرات بادام مامایی وجود داشته است که در سالهای اخیر بیشتر این مشکلات  مدید در صادرات بادام مامایی رفع شده است .

عوامل مختلفی در میزان جایگاه صادرات بادام ایرانی وجود داشت .

به دلیل تحریم های مختلف ،صادرات بادام مامایی به صورت قاچاق از کشورهایی نظیر افغانستان شکل می گرفت و همین عامل ضربه بزرگی به جایگاه این محصول ایرانی وارد می کرد .

اما رفته  رفته با توسعه سیستم گمرک و معرفی بادام مامایی و اراباط مستقیم تولید کنندگان بادام مامایی با کشاورزان سبب شد تا تولید و صادرات بادام مامایی شکل متفاوتی بگیرید و سبب ارز اوری برای کشور گردد.

شرکت زرین مغز با ارتباط و خرید مستقیم بادام مامایی از کشاورزان و صادرات بادام مامایی تاثیر مثبتی در توسعه صادرات و حفظ اصالت بادام مامایی داشته است

قیمت مغز بادام ایرانی شرکت زرین09120774128

صادرات بادام محب درجه یک

به طور میانگین سالانه سهم عمده ای از تولیدات کشاورزی در بخش بادام به تولید بادام محب در ایران اختصاص یافته است. این موضوع مقدمه ای است برای گشایش درهای اقتصادی و رونق بازار صادرات بادام محب .

بادام محب نوعی از بادام درختی غیرایرانی که در ایران نیز فرصت کشت آن فراهم شده است. بادام محب همان بادام پوست کاغذی است که گاهی به این نام نیز معروف است و کاربرد دارد بادام پوست کاغذی یا محب با نام دیگری نیز به اسم بادام منقا در بازار آجیل و خشکبار شناخته می شود.

وجود بادام محب در سبد آجیلی جلوه و ظاهر دلچسبی به ان می بخشد. طعم و مزه دهی صادرات بادام محب درجه یک از نمکی تا خام و یا بوداده متغیر است.

امتیاز برجسته بادام محب در میزان مغزبادام بالای آن در مقایسه با بادام ربیع و مامایی می باشد.

همین ویژگی های ظاهری و اصلی در کنار خواص جادویی بادام محب زمینه تمایل و گرایش خریداران بادام محب در سایر کشورها را گسترش داده است تا با اجرای معاملات صادراتی بادام سودی دو طرفه کسب کنند.

ارزانترین مغز پسته ایران فروش عمده ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت مغزپسته لپه صادراتی

مغز پسته لپه صادراتی را می توان از سرچشمه و منبع آن تهیه و تامین کرد تا با اعتماد و اطمینان بیشتری نسبت به صادرات و خرید فروش آن فعالیت داشت.

تازگی مغز پسته لپه عامل و پارامتری با اهمیت برای قیمت گذاری به شمار می رود. خرید بی واسطه و مستقیم مغز پسته می تواند به سود بیشتر و میزان چانه زنی کمتری برای قیمت مغزپسته شود.

خریداران عمده غالبا از مزیت خرید عمده و بهره مندی از قیمت مقرون به صرفه نسبت به خریداران جز منفعت می برند. مغز پسته لپه در کرمان و خراسان اقدامات و فعالیت های تجاری بیشتری دارند. شاید دلیل آن عدم وجود مسافت و نزدیکی به کانون تولید و باغات پسته می باشد.

برای اطلاع از قیمت مغز پسته لپه صادراتی با شرکت زرین و کارشناسان فروش در تماس باشید.

مرکز تولید ، فروش و صادرات بادام مامایی با کیفیت؛

شرکت زرین مغز 

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پسته خام عمده

خرید پسته خام عمده

به دلیل تنوع بالای فروشگاه های اینترنتی و زمان بر بودن خرید از بازارها مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
ایمیل واتساپ اینستاگرام