blogpost_almonds-3.jpg
خانه / بادام مامایی / صادرات مغز بادام مامایی در بسته های ۱۰کیلویی مخصوص

صادرات مغز بادام مامایی در بسته های ۱۰کیلویی مخصوص

صادرات بادام مامایی شرکت زرین 09120774128

صادرات  بادام مامایی ۱۰کیلویی برای برخی مشتریان شرکت زرین بادام در بسته های مخصوص صادرات انجام می گیرد.

صادرات بادام مامایی  اغلب به هند انجام میگیرد اما گاهی به بازارهای هدفی همچون هند ، ترکیه ، کشورهای عربی نیز صادرات می شود.

تولیدکننده بادام مامایی 09120774128

تولید تا صادرات بادام مامایی

تولید تا صادرات بادام مامایی در کشور شامل مراحل کشت ،تولید ،پخش و صادرات ان می شود .اهمیت به هر کدام از این مراحل می تواند در نهایت منجر به صادرات بیشتر و گسترده بادام مامایی در جهان گردد .

تولید بادام مامایی توسط تولید کنندگان بادام مامایی در کشور انجام می گیرد . این تولید کنندگان ضمن ارتباط با کشاورزان و ایجاد مراکز تولید بادام مامایی در نزدیکی حاشیه رود زاینده رود ،با در اختیار داشتن دستگاهای پوست کن و سرت بادام ،نقش بسزایی در تولید بادام مامایی و افزایش حجم تولید ان ایفا می کنند .

بادام مامایی به دلیل ویژگی های منحصر بفرد وتراکم خاص اقلیمی و کشت ان تنها در یک نقطه سبب دو چندان شدن اهمیت این محصول و افزایش بازار های صادراتی برای بادام مامایی ایجاد شده است .

اطلاع از کشاورزی نوین میتواند به تولید کنندگان بادام در تولید بادام مامایی مقاوم تر و جلوگیری از اسیب نهال بادام در فصل زمستان کمک قابل توجهی کند .

بادام مامایی ذاتاً یک بادام زود گل است. به این معنا که به محض گرم شدن نسبی هوا در زمستان شکوفه می کند و همین باعث آسیب پذیری بالای این بادام نسبت به سرمای بعد گرما می باشد. این مسئله باعث شد که برخی متخصصین در فکر تولید رقم جدیدی از درخت بادام مامایی بیفتند که مقاومت بیشتری در مقابل سرما داشته باشد.

پس از تلاش این متخصصین بالاخره رقم جدیدی از بادام مامایی به نام رقم پویا وارد چرخه کشت شد. بادام مامایی پویا هم یک بادام میان گل است و هم تک مغز است. تک مغز بودن این بادام باعث شده که مغز بادام مامایی پویا بسیار درشت باشد و معمولاً هفتاد دانه کیل می دهد.

البته رنگ این بادام بسیار روشن است که باعث تفاوت آن با بادام مامایی زود گل می باشد. اما به نظر می آید که در چند سال آینده این بادام به‌عنوان یک بادام لوکس در بازارهای هدف همچون هند ، ترکیه و کشورهای عربی جای خود را باز کند.

قیمت مغز بادام مامایی 1400

فروش بادام مامایی شهرکرد

فروش بادام مامایی شهرکرد توسط مراکز فعال در حیطه خشکبار به ویژه بادام صورت می پذیرد. تاجران و گروهای تجاری مختلف با اطلاع از خواص تجاری بادام سعی در تجارت و خرید فروش ان به صورت مغز یا لپه دارند .

شیرین بودن و نداشتن تلخی در مغز بادام مامایی سبب شده تا مراکز تولید مواد غذایی نظیر تولیید کنندگان انواع کیک و شیرینی از مغز شکسته این محصول در تولیدات با کیفیت محصولات خود استفاده کنند

همچنین شرکت های تولید مواد غذایی می توانند با تولید شیر بادام از نوع مامایی (مامرا) شیر بادام غنی تر و با کیفیت تری به بازار عرضه کنند .

اگر چه میزان سود و رونق تجاری بادام مامایی در بازار صادراتی بیشتر از فروش در بازار داخلی است اما تولید کنندگان مواد غذایی با بهرگیری از لپه بادام مامایی و تقاضای این محصول سهمقابل قبولی در بازار داخل و رونق ان دارند .

بادام مامایی یکی از بهترین بادام های ایرانی است. درخت بادام مامایی بیشتر در حاشیه زاینده رود در استان چهارمحال و بختیاری یافت می شود. اگر بخواهیم احتیاط در صحبت را کنار بگذاریم می‌توانیم ادعا کنیم که بادام مامایی بهترین بادام جهان است.

همین امر باعث شده که بادام مامایی دارای قیمت بسیار بالا و صادرات آن نیز بسیار زیاد و دارای رونق فراوانی باشد . به همین خاطر کشاورزان مناطق دیگر نیز راغب شده اند که بادام مامایی را بکارند.

اما همچنان استان چهار محال و بختیاری به مرکزیت شهرکرد و بخصوص منطقه حاشیه زاینده رود بیشترین تعداد درخت بادام مامایی را داراست و همچنان بیشترین صادرات بادام مامایی از این منطقه انجام گیرد.

شرکت زرین مغز با تولید بادام مامایی و همچنین ایجاد مراکز فروش مستقیم این محصول نقش قابل توجهی در ایجاد فضای مناسب برای خرید بدون واسطه بادام مامایی داشته است .

خرید عمده مغز بادام مامایی 09120774128

قیمت روز بادام مامایی در سال۱۴۰۱

قیمت روز بادام مامایی در سال 1401 به عوامل مختلفی نظیر نوسانات قیمت ارز ،حجم تولید سالیانه و کیفیت ان بستگی دارد .

قیمت  بادام مامایی به علت نوسانات قیمت دلار بسیار متفاوت است. اما با این حال شرکت ما در تلاش است که در قیمت های اعلامی خود این نوسانات را کمتر اعمال نمایند.

بادام مامایی با کیفیت دارای مغز درشت و پوسته روشن می باشد .طبیعتا هرچه مغز بادام مامایی با کیفیت تر  باشد تاثیر قابل توجهی در میزان قیمت این محصول دارد.
قیمت روز مغز بادام مامایی بستگی به سایز آن دارد که عبارتند از:

 • مغز مامایی ۸۰ دانه 
 • مغز مامایی ۹۰ دانه 
 • مغز مامایی ۱۰۰ دانه 
 • مغز مامایی ۱۱۰ دانه 
 • مغز مامایی ۱۲۰ دانه 
 • مغز مامایی ۱۳۰ دانه 
 • مغز مامایی ۱۴۰ دانه 
 • مغز مامایی ۱۵۰ دانه 

هر کدام از این گریدهای دارای قیمت متفاوتی بوده و میزان تقاضا در گریدهای درشت نسبت به ریز بیشتر می باشد اما عمده فروشان بادام مامایی معمولا سایز های ان را به تکفیک به روش نمیرساند زیرا در هنگام برداشت بادام مامایی گریدهای مختلف به  صورت سرهم در اختیار تولی کنندگان قرار میگیرد .

برای اطلاع از قیمت روز بادام مامایی می توانید با شرکت زرین مغز در تماس باشید تا ضمن اطلاع از قیمت بادام مامایی خرید مطمعن تری داشته باشید .

صادرات بادام  مامایی ۱۰کیلویی در بسته های مخصوص

صادرات مامایی بادام  10 کیلویی در بسته های مخصوص یکی از شیوه های صادرات بادام مامایی در حیطه خشکبار بشمار می رود .

صادرات مامایی به کشورهای مختلف انجام می گیرد. توجه و اهمیت به عوامل تاثیر گذار بر صادرات می تواند سبب صادرات بیشتر و متقاضیان مختلف در کشورهای گوناگون شود .

استفاده از ایمن ترین و نزدیک ترین مسیر صادراتی به کشور مورد نظر . انتخاب بسته بندی شکیل و با کیفیت و در اخر انتخاب محصول با کیفیت و استفاده از ایین نامه های تجارت بین المللی تاثیر بسزایی در صادرات بهتر بادام مامایی دارد .

بیشترین صادرات بادام مامایی به هند است . البته کشورهای دیگری همچون پاکستان ، روسیه ، ترکیه ، کشورهای عربی و اتحادیه اروپا نیز خواهان بادام مامایی ایران هستند .

صادرات مامایی 10کیلویی یکی از فعالیت شرکت زرین بادام در حیطه خشکبار می باشد

شرکت زرین بادام به درخواست مشتری کیفیت محصول خود را تعیین می کند اما هیچ گاه به میکس بادام به معنای مخلوط کردن بادام مامایی و بادام ربیع رضایت نمی‌دهد . حتی اگر مشتری خود راضی به این کار باشد. شرکت ما هرگز برند خود را با این کار خراب نمیکند.

بنابراین به کسانی که مایل هستند بادام مامایی را با بهترین کیفیت دریافت کنند اعلام می‌کنیم که آماده همکاری با آنها هستیم.

ما بسته های صادراتی بادام مامایی را در کارتون های مخصوصی با لوگوی شرکت زرین بادام قرار می دهیم.

به این صورت که ابتدا بادام مامایی را پس از سرت کردن در پاکت هایی از جنس متقال می ریزیم و درب آن را می دوزیم . سپس این پاکت را در کارتون های مخصوص قرار می دهیم. در نهایت عملیات شیلینگ و کشیدن پلاستیک مخصوص روی آن انجام می‌گیرد و بار آماده صادرات می‌شود.

صادرات عمده مغز پسته درجه یک به هند

در کنار صادرات بادام درختی نباید اهمیت و جایگاه صادرات عمده مغز پسته را نادیده گرفت. صادرات عمده مغز پسته به  هند و کشورهای مختلفی انجام می گیرد پسته ایرانی را می توان یک محصول بی رقیب در حیطه صادرات خشکبار در دنیا برشمرد .

با ارتقای ناوگان گمرکی و همواره ساختن راههای تجاری در صادرات پسته و ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان با کشاورزان سبب تحکیم و ارتقا جایگاه ایران در تولید و صادرات ان می گردد .

همانند صادرات بادام مامایی 10کیلویی می توان از همین روش در صادرات پسته نیز استفاده نمود

در ایران انواع مختلف پسته نظیر

 • پسته کله قوچی
 • احمد اقایی
 • پسته اکبری
 • پسته فندقی

انواع دیگر پسته تولید و عرضه می گردد .

شرکت زرین علاوه بر صادرات بادام به هند در زمینه صادرات پسته نیز فعال است.

 • ما صادرات مغز پسته به کشورهای عربی  چین، آلمان و روسیه را همواره در دستور کار خود داریم.

جهت صادرات بادام مامایی و مغز مامایی و همچنین صادرات پسته درجه یک با ما تماس بگیرید.

 

(مرکز تولید ،فروش و صادرات بادام مامایی)

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

شرکت تولید، فروش و صادرات بادام / قیمت بادام صادراتی ایرانی

شرکت تولید، فروش و صادرات بادام باید در تمام زمینه های مرتبط با بادام از …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
ایمیل واتساپ اینستاگرام