blogpost_almonds-3.jpg
خانه / آجیل بادام / مرکز فروش بادام زمینی آجیلی و کره گیری

مرکز فروش بادام زمینی آجیلی و کره گیری

در بازار خرید و فروش بادام زمینی ، شرکت زرین مغز یکی از چندین مرکز فروش بادام زمینی آجیلی و کره گیری است که چرخ خرید و فروش بادام زمینی عمده را به بهترین نحو می چرخاند.

مراکز فروش بادام زمینی  در ایران متعدد می باشد ولی شرکت زرین بادام ، خود به نوعی تولید کننده بادام زمینی مرغوب است و در شهرهای تولید بادام زمینی از جمله آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان نمایندگی فعال دارد.

برای خریدارانی که قصد خرید عمده بادام زمینی آجیلی و کره گیری دارند مستقیما و بدون واسطه محصول مورد نظر را از محل تولید برای مشتری ارسال میکنند.

ما آماده تامین و پخش عمده بادام زمینی در مناطق مختلف کشور هستیم. 

فروش بادام زمینی آجیلی 09120774128

مشخصات بادام زمینی  کره گیری و آجیلی

برای آشنایی با مشخصات بادام زمینی کره گیری و آجیلی  به ادامه مطلب توجه کنید که  در زمان خرید بادام زمینی کمک شایانی به شما خواهد کرد.

 • مشخصات بادام زمینی کره گیری
 1. غیر تراریخته و ارگانیک بودن
 2. سالم و بدون خرابی
 3. میزان روغن مناسب
 4. تازه و با کیفیت
 5. خام و طعم دار نشده
 6. بدون پوست(سفید)
 • مشخصات بادام زمینی آجیلی
 1. درشت و یکدست بودن
 2. تازه و خوش طعم
 3. سالم و با کیفیت بالا
 4. بیش از اندازه بو داده نباشد
 5. میزان طعم دهندگی مناسب

به طور کلی کیفیت و مرغوبیت بادام زمینی به شرایط  زمان و محل تولید بادام زمینی بستگی دارد که کشاورزان شمال ایران به خوبی توانستند از عهده این مهم برآیند.

فروش بادام زمینی آجیلی 09120774128

فروش بادام زمینی آجیلی عمده

در میان ارقام مختلف بادام زمینی، فروش بادام زمینی آجیلی بصورت عمده دارای تقاضای بیشتری است و ما نیز توان تامین تمام سفارشات خرید عمده بادام زمینی آجیلی را داریم.

بادام زمینی آجیلی به دلیل قیمت کمتری که نسبت به دیگر مغزیجات مانند پسته دارد در سبد غذایی مردم جای گرفته است.

فروش بادام زمینی آجیلی برخلاف بادام زمینی کره گیری که خام می باشد به صورت بو داده و در طعم های مختلف و خوشمزه می باشد.

بادام زمینی آجیلی به صورت غلاف دار نمکی یا مغز طعم دار شده یا روکش دار به فروش می رسد.

عرضه عمده بادام زمینی آجیلی در مدلها و طعم های مختلف در شرکت زرین بادام انجام می گیرد.

سرشاخه های اصلی کار نمایندگی شرکت جلب رضایت تولید کننده گان و مشتریان عزیز از شرکت زرین مغز جهت خرید بادام زمینی است.

درگاه های اینترنتی و نمایندگی های شرکت زرین مستقر در سراسر کشور دروازه ورود به عرصه صادرات عمده بادام زمینی هستند که تاجران می توانند به آن مراجعه کنند.

مرکز فروش بادام زمینی آجیلی و کره گیری 09120774128

فروش بادام زمینی کره گیری درجه یک

فروش بادام زمینی کره گیری درجه یک از طریق شرکتهای معتبر امکان پذیر است.

یکی از فراورده های پرطرفدار بادام زمینی کره گیری،کره بادام زمینی می باشد که بسیار مغذی و در وعده صبحانه و میان وعده استفاده می شود.

بسیاری از تولیدی های کشور به علت گرانی مغزیجات به مصرف مغز بادام زمینی کره گیری رو آورده اند. از جمله برای: تولید شکلات، شیرینی، پودر، غذای کودک، نوشیدنی ها و..

البته بادام زمینی کره گیری با کیفیت و تازه  فرآورده های بهتری را دارد.

قیمت مغز بادام زمینی کره گیری از بقیه مغزیجات ارزانتر است و توان تولید عمده و فروش بادام زمینی کره گیری در شرکت زرین بسیار بالاست. 

فروش بادام زمینی آجیلی 09120774128

مرکز پخش بادام زمینی در اصفهان

شرکت زرین مغز با راه اندازی مرکز پخش بادام زمینی در اصفهان ، امکان دسترسی عموم مردم اصفهان را برای خرید حضوری امکان پذیر کرده است .

بنکداران، مراکز خشکبار ، مراکز تهیه و پخش کره بادام زمینی ،آجیل فروشان این استان پهناور می توانند جهت حضور در دفتر اصفهان با مدیر فروش شعبه اصفهان تماس گرفته و در اولین فرصت از محصولات این شرکت دیدن کنند.

سفارشات خرید بادام زمینی آستانه و پارس آباد بصورت مستقیم از مرکز تولید نیز ارسال می شود . دفتر پخش استان اصفهان مسئولیت اصلی پخش بادام زمینی را بصورت سراسری در این استان بر عهده دارد.

اگر شما هم بعنوان خریدار عمده بادام زمینی در اصفهان ،انواع مختلف بادام زمینی ( اعم از غلافدار ، آجیلی و کره گیری ) را در سبد خرید خود دارید ، شعبه اصفهان شرکت زرین مغز را به عنوان جامع ترین مرکز پخش بادام زمینی را انتخاب کنید و خرید سریع و کامل خود را با قیمت مناسب انجام دهید .

این مرکز با دارا بودن پرسنل مجرب پاسخگویی و ارائه مشاوره قبل از خرید به مشتریان را بر عهده دارد

فروش بادام زمینی آجیلی 09120774128

قیمت روز بادام زمینی عمده

قیمت روز بادام زمینی عمده بسته به میزان تولید هر سال و بازار خرید و فروش بادام زمینی در کشور بستگی دارد. از طرفی مرغوبیت و کیفیت در تولید اولیه بادام زمینی تاثیر زیادی در قیمت گذاری دارد.

در هر صورت مشتریان خرید عمده بادام زمینی می توانند به سایت شرکت های معتبری چون شرکت زرین مراجعه نمایند.

قیمت روز بادام زمینی علاوه بر کیفیت به نوع آن که خام باشد یا بوداده،غلاف دار باشد یا بدون غلاف،روکش دار باشد یا طعم دار بستگی دارد  و هر نوع از بادام زمینی قیمت مخصوص به خود را دارد.

اما از آنجایی که حدود 80 درصد بادام زمینی تولید شده در ایران در آستانه اشرفیه می باشد بنابراین قیمت بادام زمینی در شمال کشور و مخصوصا آستانه اشرفیه ارزانتر و مناسب تر از بازار شهرهای دیگر می باشد.

شرکت زرین مرکز فروش بادام زمینی آجیلی و کره گیری به صورت آنلاین و حضوری ، پخش عمده بادام زمینی و درختی دارد و قیمت انواع بادام و به خصوص بادام زمینی را به مشتریان اعلام می کند و دست مشتری را برای انتخابی با کیفیت و مقرون به صرفه و پرسود باز می گذارد.

فروش بادام زمینی آجیلی 09120774128

قیمت بادام زمینی سال 1400

قیمت بادام زمینی در سال 1400 ارتباط مستقیمی با نرخ تورم و ارتباط غیر مستقیم با شرایط کرونایی ایران و جهان دارد.

همانطور که میدانید قیمت بادام زمینی هم مانند سایر محصولات و خشکبار در سال 99 به دلیل عوامل متعددی افزایش قابل توجهی داشته است و در سال 1400 هم انتظار می رود این روند افزایش قیمت وجود داشته است.

برای استعلام قیمت بادام زمینی آجیلی و کره گیری 1400 با مدیر فروش شرکت زرین مغز تماس بگیرید و اگر توان مالی خرید عمده بادام زمینی را دارید سفارش خود را ثبت کنید و مطمئن باشید قیمتی ارزانتر از شرکت زرین پیدا نخواهید کرد.

خرید و فروش فندق 09120774128

خرید و فروش فندق صادراتی عمده

خرید و فروش فندق صادراتی عمده یکی دیگر از فعالیتهای کلان شرکت زرین مغز می باشد. این مرکز سابقه طولانی در صادرات انواع مغزیجات و خشکبار دارد.

سالانه چندین هزار تن فندق، با کیفیت های بسیار بالا توسط کشاورزان تولید می شود. عمده فروشان  از باغ‌های فندق ،خرید عمده فندق صادراتی را انجام داده و سپس فندق صادراتی با کیفیت را به دست مراکز فروش تنقلات و خرده فروشان می رسانند و خریداران می توانند با مراجعه به این مراکز خرید خود را انجام دهند.

البته فروش اینترنتی فندق و مغز فندق برای خریداران بسیار به صرفه تر خواهد بود زیرا در مراکز فروش اینترنتی مانند شرکت زرین مغز  محصولات بدون واسطه از تولید کنندگان تهیه می‌شود و با مناسب ترین قیمت عرضه می گردد.

در بازار ، فروش فندق به صورت عمده و خرده انجام می شود. برای استعلام قیمت فندق صادراتی و خرید عمده مغز فندق تماس بگیرید .

مرکز خرید فروش و صادرات بادام پسته فندق و گردوی ایرانی؛

شرکت زرین

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پسته خام عمده

فروش پسته فندقی صادراتی | شرکت صادرات پسته

شرکت زرین مغز در فروش پسته فندقی صادراتی به صورت حضوری در رفسنجان و فیض …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید ایمیل واتساپ اینستاگرام