blogpost_almonds-3.jpg
خانه / بادام با پوست / صادرات بهترین بادام زمینی آستانه | از تولید به صادرات بادام

صادرات بهترین بادام زمینی آستانه | از تولید به صادرات بادام

صادرات بادام زمینی آستانه از مرحله تولید تا صادرات بادام در شرکت زرین انجام می گیرد.

صاردات بادام در تجارت جهانی جایگاه ویژه ای دارد. این امر با تلاش  همه جانبه تولیدکنندگان بادام و صادر کنندگان بادام تحقق می پذیرد.

بیشترین تولید بهترین بادام زمینی ایران در شهر آستانه اشرفیه است و شهرهای دیگری نیز در تولید بادام فعال هستند.

با بازاریابی مناسب می توان بادام زمینی عمده را به کشورهای مختلفی صادر کرد. کشورهای روسیه، چین، پاکستان و عراق از جمله کشورهایی هستند که بادام زمینی مرغوب ایرانی به سمت آنها صادر می شود.

شرکت زرین مغز در زمینه تولید و صادرات بادام زمینی تلاش به سزایی دارد.

این شرکت مستقیما در این امر دست دارد و می تواند با شما صادر کننده محترم همکاری نماید. برای تهیه بادام زمینی مرغوب آستانه با ما در تماس باشید.

تولید و فروش مستقیم بادام زمینی در شرکت زرین مغز

تولید و فروش مستقیم بادام زمینی در شرکت زرین مغز انجام می گیرد.

شرکت زرین مغز به طور مستقیم نمایندگی هایی را در مناطقی مثل آستان اشرفیه و پارس آباد مغان متمرکز کرده است تا از نزدیک در امر خرید و فروش بادام زمینی مرغوب عمده این مناطق حضور داشته باشد. 

این شرکت متخصصان را جهت تولید بادام زمینی موظف نموده تا بهترین خرید و فروش بادام زمینی را در جهت رفاه حال تولید کنندگان و تامین بار آجیل فروشان و کارخانه داران و صادر کنندگان، انجام دهند.

بادام زمینی کره گیری عمده

خرید عمده بادام زمینی آستانه

خرید عمده بادام زمینی آستانه را به عهده مرکز فروش یا نمایندگی پخش بادام قرار دهید تا با رایزنی با تولید کننده اصلی بادام ضمانت سفارش بادام را پیگیری کنند.

بادام زمینی ازبروز بیماری های قلبی و عروقی و عفونت های قارچ و ویروسی ممانعت به عمل می آورد. نیتریک تولید شده در بدن را افزایش داده و به گشاد شدن رگ های بدن و سرعت گردش خون می شود. این جریان سکته قلبی را به تاخیر می اندازد.

آستانه اشرفیه مرکز اصلی تولید بادام زمینی در ایران بهترین بادام زمینی را با کیفیت برند به مرکز خرید عمده بادام زمینی آستانه می فرستد تا نیاز مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی را پاسخ دهد. خرید بادام زمینی با پوست یا خام، شور یا بوداده صورت های مختلفی دارد.

قیمت بادام زمینی صادراتی ایرانی در سال 1400

قیمت بادام زمینی صادراتی ایرانی در سال 1400 را از مدیر فروش استعلام نمایید.

قیمت بادام زمینی صادراتی بسته به عوامل زیادی است که عبارتند از:

  1. درشت و یکدست بودن بادام زمینی برداشت شده در همان سال
  2. تازگی و عاری از کرم زدگی مغز بادام زمینی
  3. مغز پر و سالم در غلاف برداشتی
  4.  محصول داخلی یا خارجی
  5. رنگ مغز بادام 

به طور مثال در سال99 قیمت هر کیلو بادام زمینی غلافدار بین 30 تا 3۵ هزار تومان خرید و فروش شده است. در این سال قیمت بادام زمینی به دلیل فراوانی بادام زمینی تولیدی، کاهش ۲۵/ درصدی داشته است.

شرکت زرین مغز از جمله شرکتهای تجاری صادرات بادام زمینی است که شما صادر کنندگان بادام را همراهی و بادام زمینی مرغوب عمده را در تناژهای بالا با نازلترین قیمت فراهم می کند.

صادرات بادام زمینی آستانه به روسیه

صادرات بادام زمینی آستانه به روسیه با سود بالایی همراه خواهد بود.

بادام زمینی شهر آستانه اشرفیه در نزدیکی رشت از بهترین برندهای بادام زمینی است. این محصول با دنیایی از خاصیت همه ساله در زمین های آبرفتی و مرطوب این مناطق کشت می شود.
تولید بادام زمینی بعد از برنج کاری درصد زیادی از کشاورزان آستانه را مشغول به خود کرده است.

کشورهایی چون روسیه، عراق و.. از جمله کشورهای متقاضی دریافت این محصول می باشند.

با بازاریابی و تبلیغات هدفمند این تقاضا می تواند همه ساله درصد زیادی از آمار صادرات بادام را به خود جذب نماید.

شما تاجران و صادر کنندگان محترم می توانید جهت صادرات بادام زمینی مرغوب آستانه اشرفیه به روسیه از طریق شرکت زرین مغز اقدام نموده و با نمایندگی ما تماس حاصل نمایید.

صادرات بادام زمینی به عراق و کشورهای عربی

صادرات بادام زمینی به عراق و کشورهای عربی مدتهاست که صورت می گیرد.
بادام زمینی یکی از مغزهای مقوی و داری پروتئین فراوان است که در مناطق خاصی از ایران کشت و تولید می شود. تولید کنندگان اصلی را مناطق شمالی کشور ایران تشکیل می دهند.

بادام زمینی پس از تولید به دو روش، بسته بندی و راهی جاده صادرات می شوند. نوع اول بادام زمینی غلافدار و نوع دوم مغزبادام زمینی است.خرید مغز بادام زمینی از طرف داران بیشتری برخوردار است.

کشورهای همسایه مثل عراق، امارات، کویت و کلا کشورهای عربی از عمده متقاضیان واردات بادام زمینی هستند؛

زیرا آب و هوای گرم و خشک در این کشورها اجازه کاشت بادام زمینی را به آنها نمی دهد.

تاجران و فعالان امر صادرات می توانند برای خرید و فروش بادام زمینی با شرکت زرین مغز تماس حاصل نمایند.

بادام زمینی کره گیری عمده

مشکلات و مراحل صادرات بادام زمینی

یکی از مشکلات صادرات بادام زمینی را باید در ضعف بازاریابی دانست. عدم شناخت بازارهای هدف از عمده مشکلات صادرات بادام زمینی می باشد. گر چه در بین صادر کنندگان خشکبار ، ایران جایگاه ویژه ای دارد حجم صادرات بادام زمینی نسبت به صادرات دیگر خشکبار از جمله بادام درختی پایین است.

از مشکلات  و مراحل صادرات بادام زمینی می توان به معرفی و تبلیغات پایین بادام زمینی و عدم شناخت جامعه هدف در سراسر جهان در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه از کیفیت بالای بادام زمینی ایرانی نسبت به نمونه خارجی آن اشاره کرد.

نکته ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻪ اینکه ﻋﻠﯿﺮﻏﻢ آﻧﮑﻪ آﻟﻤﺎن و ﻓﺮاﻧﺴــﻪ در ﺑﯿﻦ ۱۰ ﮐﺸﻮر ﻋﻤﺪه ﺗﻮﻟﯿﺪ ﮐﻨﻨﺪه ﺑﺎدام ﻗﺮار ﻧﺪارﻧﺪ

وﻟﯽ از ﻧﻈﺮ ﻣﯿﺰان ﺻﺎدرات جزء کشورهای اصلی صادر کننده بشمار می روند.

ﻋﻠﺖ آن واردات ﺑﺎدام از ﺳﺎﯾﺮ ﮐﺸﻮرﻫﺎ و اﻧﺠﺎم ﻋﻤﻠﯿﺎت ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻨﺪی، ﻓﺮآوری و ﺻﺎدرات ﻣﺠﺪدآن اﺳﺖ.

کشورهای عمده تولید کننده بادام شامل آمریکا، آفریقا، استرالیا، ایران، اسپانیا، مراکش، سوریه، ایتالیا، ترکیه، تونس و چین هستند.

فروش بادام کاغذی در بسیاری از خشکبار فروشی های شهرهای بزرگ انجام می گیرد . اگر مایل به خرید و فروش بادام کاغذی درجه یک هستید با ما تماس بگیرید . اسامی دیگری برای این بادام در لسان رایج مردم وجود دارد از جمله : بادام نجف آبادی، سفید ، پوست کاغذی و محب (محب علی) . <span class="highlight highlight-"yellow"">خشکبار فروشان ، آجیل فروشان ، شیرینی فروشان و کارگاه های بسته بندی بادام خیلی خوب می توانند روی بادام کاغذی مانور دهند.</span> خرید بادام کاغذی درجه یک خیلی افراد از سراسر کشور به خصوص از استان اصفهان و چهارمحال با ما تماس می گیرند و پیشنهاد می کنند که ما بادام آن ها را بخریم. ما با قیمتی منصفانه بار شما را می خریم . اگر دارای بار عمده بادام کاغذی درجه یک هستید می توانید با ما جهت فروش محصول خود تماس بگیرید . <div class="box "shadow" "" """ style="width:"""><div class="box-inner-block"><i class="fa tie-shortcode-boxicon"></i>
			شرکت زرین بادام دارای چندین دفتر و کارگاه بادام جهت فراوری و بسته بندی این بادام است. شما جهت خرید و فروش بادام کاغذی به این کارگاه ها معرفی خواهید شد.
			</div></div> فروش بادام کاغذی درجه یک عمده فعالیت ما در شرکت زرین بادام فروش بادام است. بیشترین فروش ما فروش بادام کاغذی و فروش بادام مامایی بوده است. پوست نازک این بادام به قدری راحت شکسته می شود که مناسب برای آجیل به صورت خام و تفت داده شده است و از مغز آن برای حریره نوزادان استفاده می شود. <div class="box "info" "" "aligncenter"" style="width:"""><div class="box-inner-block"><i class="fa tie-shortcode-boxicon"></i>
			بادام کاغذی بسیار به کار خشکبار فروشان می آید چون متقاضی زیادی برای آن در اقشار مختلف درامدی وجود دارد .
			</div></div> صادرات بادام درجه یک کاغذی شرکت زرین بادام در زمینه صادرات بادام درجه یک فعال است. اگر قصد صادرات بادام کاغذی را دارید ما به راحتی در هر تناژی که بخواهید این بادام را برای شما تامین می کنیم . با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید . <div class="box "shadow" "" """ style="width:"""><div class="box-inner-block"><i class="fa tie-shortcode-boxicon"></i>
			تخصص ما تهیه ، فروش و صادرات بادام خوب ایرانی است.
			</div></div> *شرکت زرین بادام* *بازار بادام ایران* BADAMIHA.IR

آشنایی با بادام محب خام

خرید و تامین بادام محب به شکل مستقیم و از طریق تولید کننده بادام فرصت مناسبی است که هم بر حجم سفارش می توان اثر می گذارد و هم بر کیفیت و البته قیمت بادام .

امروزه برخی از شرکت ها آجیل و خشکبار و یا مرکز خرید فروش بادام در پی کسب روابط نزدیک و بی واسطه با تولیدکنندگان اصلی بادام محب هستند تا با قیمت منصفانه تری سفارش خود را ثبت نمایند و با اعتماد به تولیدکننده کیفیت بادام را بسنجند.

شهرکرد را به عنوان قطب اصلی تامین بادام محب در ایران معرفی می کنند.

ویزگی های لحاظ شده از قبیل طعم ، مزه و اندازه بادام در این مرکز بادام خاص و زبانزد است و به فروش گسترده بادام در بازارهای داخلی و همچنین رواج صادرات بادام محب را نیز فراهم کرده است.

گوناگونی عرضه بادام محب با طعم های متفاوت شور، خام و بوداده سبد آجیلی ایرانی را مورد استقبال قرار می دهد.

آخرین قیمت بادام درختی در سال ۹۸ ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

مرکز فروش بادام درختی

افزایش نرخ پسته در این سال ها قدرت خرید مردم ایران را در مورد پسته کاهش داد به طوری که به سمت بازارهای جایگزین مانند خرید بادام درختی متمایل شدند.

بادام درختی شور یا بوداده قیمت پایین تری نسبت به قیمت پسته دارد و از سوی دیگر از نظر خواص غذایی و درمانی از پسته جایگاه کمتری ندارد. به همین سبب در جشن های باستانی و آیینی ایرانی مثل نوروز و شب چله ( یلدا ) بادام درختی شور بیشتر از قبل به چشم می خورد.

مرکز  فروش بادام درختی شور انواع بادام درختی را با رعایت اصل کیفیت و استانداردهای بهداشتی به صورت عمده و خرد در اختیار مشتریان و خریداران بادام قرار می دهد.

شرکت زرین مغز به عنوان یکی از چند مرکز فروش بادام درختی شور در تلاش است بهترین محصول را برای معاملات خود انتخاب کند تا رضایت مشتریان همواره جلب گردد.

قیمت خرید بادام سنگی مرغوب 09120774128

قیمت مغز بادام سنگی

قیمت مغز بادام سنگی به طور روزانه در حال تغییر و نوسان است چرا که اتفاقات حاکم بر بازار اقتصادی این موج قیمت را افزایش یا کاهش می دهند. پوست بادام سنگی سخت و محکم است که این کار رسیدن به مغز را با دشواری و سختی روبه رومی سازد.

بادام سنگی از جمله بادام هایی است که در کشت دیم به بار می نشیند. مصرف بادام سنگی برای درمان سرفه و تنگی نفس کمک موثری می کند.

مداوای زخم های معده و روده را به بادام سنگی نیز مرتبط دانسته اند. روغنی که از بادام سنگی گرفته می شود، در رفع یبوست تاثیر چشمگیری دارد و حتی برای کودکانی که دچار مشکل در اجابت مزاج هستند توصیه می شود.

قیمت مغز بادام به عواملی چون اندازه و سایز، بسته بندی و حجم سفارش مشتری، که اگر به صورت عمده و کلان باشد قیمت مناسب تر و نازل تری نسبت به قیمت مغز بادام سنگی در حجم کم دارد.

هر چقدر میزان تقاضا برای خرید بادام سنگی بیشتر باشد انتظار می رود عرضه بیشتر و بالتبع قیمت مناسب تر داشته باشد اما گاهی در این چرخه خلل و موضوعات حاشیه ای اثرمنفی و مخرب می گذارند و قیمت در هر شرایط روند صعودی به خود می گیرد.

قیمت بادام سنگی در هر سال نسبت به سال قبل و در این اواخر به صورت روزشمار تغییر می کند از این رو برای استعلام قیمت بادام سنگی باید با شرکت زرین مغز در تماس باشید.

صادرات بادام ایرانی با پوست

توسعه و گسترش تولید بادام ایرانی اقدامی موثر در جهت افزایش صادرات بادام ایرانی با پوست می شود. برای اجرای معاملات صادراتی بادام لازم است زیرساخت ها و توانایی ارتباطی و رایزنی با دیگر کشورها و خریداران خارجی برای تولیدکننده و فروشنده بادام مهیا باشد.

به همین سبب چنان چه روابط موثر و قدرتمندی بین تولیدکنندگان اصلی بادام ایرانی با پوست و شرکت های بازرگانی ایجاد شود یکی از پایه های صادرات میزان شده و در سمت دیگر باید به شناخت کافی و دقیق پیرامون نیاز بازار خارجی بادام و چگونگی انجام مراحل صادرات رسید که این خود روند و پیچیدگی های اداری و قانونی خود را دارد و کار ساده ای نمی تواند باشد.

از جمله بادام های ایرانی با پوست بادام کاغذی و بادام سنگی است.

پسته احمد آقایی

قیمت روزانه پسته فندقی صادراتی

پسته فندقی مقدار زیادی از کشت و تولید باغات ایران را از آن خود کرده است. پسته فندقی در رفسنجان کرمان تولید می شود و با بهره مندی از شرایط آب و هوایی مناسب دراین منطقه میزان تولیدات پسته را تا حد فراوانی فزونی بخشیده است.

پسته فندقی را در یکی از روستاهای شهرستان رفسنجان به نام فتح آباد ریشه یابی کرده اند که فردی به نام مهدی اوحدی در سال 1330 اقدام موثری در این باره عملی ساخته است.

به عبارت دیگر نام دیگر پسته فندقی را به نام پسته اوحدی می شناسند. ظاهر پسته فندقی کوچکتر و شبیه به شکل فندق می باشد. پسته فندقی را پس از برداشت و اجرای عملیات خشک کردن و فراوری در انبارهای مخصوص پسته ضبط و نگهداری می کنند.

تا عملیات سورتینگ نیز روی آن ها عملی شود. از این پسته غالبا به عنوان محصولی صادراتی یاد می شود چرا که بیشتر تقاضاهای خرید و ثبت سفارش از سوی کشورهای خارجی صورت می گیرد و در داخل ایران چندان خریدار پسته فندقی وجود ندارد.

قیمت پسته فندق بستگی به معیارهایی چون کیفیت پسته فندقی، میزان سفارش، ظاهر و بسته بندی خاص و یا اینکه پسته فندقی خام یا شور باشد نیز قیمت متفاوتی به خود می گیرد.

برای استعلام قیمت روزانه پسته فندقی صادراتی با شرکت زرین مغز در ارتباط باشید.

 

 

مرکز پخش خرید فروش و صادرات بادام زمینی آستانه؛

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش و قیمت بادام مامایی سامان

در این مقاله درصدد ان هستیم پیرامون مباحثی چون استعلام قیمت بادام مامایی سامان درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
ایمیل واتساپ اینستاگرام