blogpost_almonds-3.jpg
خانه / بادام مامایی / صادرات بادام مامایی به امارات ، قطر و عمان

صادرات بادام مامایی به امارات ، قطر و عمان


صادرات بادام مامایی از عمده فعالیت های شرکت ماست. کشورهای عربی نیز خواهان بادام ایران هستند .
اگر شما مایل به صادرات و فروش بادام مامایی به کشورهای آسیایی و عربی و حتی اروپایی هستید با ما تماس بگیرید.
ما بادام مرغوب ایرانی را در اختیار شما قرار می دهیم.

صادرات بادام مامایی به امارات ، قطر و عمان 09120774128

صادرات بادام مامایی از عمده فعالیت های شرکت ماست. کشورهای عربی نیز خواهان بادام ایران هستند .
اگر شما مایل به صادرات و فروش بادام مامایی به کشورهای آسیایی و عربی و حتی اروپایی هستید با ما تماس بگیرید.
ما بادام مرغوب ایرانی را در اختیار شما قرار می دهیم.

آشنایی با تولید بادام ربیع در ایران

بادام ربیع را به صورت کشت دیمی تولید می کنند. از ویژگی های منحصر به فرد بادام ربیع می توان به طعم شیرین آن اشاره کرد. از طعم دلنشین بادام ربیع برای تامین پودر بادام که قابل استفاده در صنایع کیک پزی و شیرینی پزی می باشد. طراوت و زیبایی پوست و مو را با کمک بهره گیری از محصولاتی که حاوی و ماده اصلی آن ازبادام ربیع باشد.

بادام ربیع در ایران از مرغوبیت و کیفیت ممتازی برخوردار است و در آسیای غربی و مرکزی و کشورهای ایران و افغانستان، فلسطین و سوریه تولید می شود.

تولید بادام ربیع در ایران به صورت متمرکز در شهرکرد صورت می پذیرد.. از نظر باروری و ارزش اقتصادی بادام ربیعی به گونه ای است که حداقل 35 سال و در نهایت 45 را سال را محاسبه و تخمین می زنند که امکان برداشت از تولید بادام ربیع آماده باشد.

نمایندگی خرید مستقیم بادام زمینی آستانه

بادام زمینی آستانه دارای انواع و اشکال مختلفی دارد که اصلی ترین نمونه های ان از آستانه اشرفیه در گیلان به سایر شهرها و کشورهای خریدار بادام زمینی فرستاده و صادر می شود.

گاهی بادام زمینی خام مورد پسند خریدار و مشتری نیست از این رو لازم است بر روی محصول بادام فراوری و عملیات ویژه ای مانند برشته کردن، نمک سود کردن و یا طعم های دیگر فلفلی انجام شود تا از طعم خام و اصلی فاصله بگیرد.

براساس نیاز و سفارش خریداران بادام زمینی در بازار باید تامین بادام اتفاق بیفتد. تحقیقات فراوانی ثابت کرده اند که بادام زمینی خواص و امتیازات برجسته درمانی دارد که هیچ کس نمی تواند از مصرف و خرید ان به هر شکلی چشم پوشی کند.

بلکه باید به دنبال جذب و تشویق مصرف کنندگان و مشتریان بادام زمینی بود تا زمینه خرید فروش بادام گسترش یابد.

نمایندگی خرید مستقیم بادام زمینی آستانه ارتباط بی واسطه بین خریدار و تولید کننده بادام زمینی را وسعت می بخشد. خرید مستقیم بادام از تولید کننده نفوذ دلالان و واسطه گران را کاهش می دهد.

فروش ویژه مغز بادام تلخ ایرانی

مغز بادام تلخ ایرانی که به واسطه مزه ناخوشایند و تلخ آن مصرف خوراکی ندارد و بیشتر برای روغن گیری از بادام تلخ بهره می گیرند. از این روغن که سرشار از فواید درمانی و خواص شناخته شده در طب سنتی و علم پزشکی است در درمان اقسام گرفتاری های عضلانی دردهای مفصلی و تورم، تهیه محصولات و مواد آرایشی و بهداشتی لوسیون شامپو .. استفاده می شود.

روغنی که از مغز بادام تلخ ایرانی گرفته می شود به میزان قابل توجه ای نسبت به چربی و روغن مغز بادام شیرین بیشتر و فراوان تر است. همچنین تاثیرات دارویی و طبی روغن بادام تلخ قوی تر از بادام شیرین است.

برای مصرف خوراکی یک بادام تلخ در میان تعداد زیادی بادام های شیرین قابل تحمل است اما بیش از این نمی توان به صورت خوراکی از آن سود برد چرا که موجب ورود سم به بدن می شود.

فروش ویژه مغز بادام تلخ ایرانی فرصتی است برای خریدارانی که خواهان مغز بادام تلخ با کیفیت اما در تناژ بالا هستند. فروش تخفیف دار مغز بادام افراد و مشتریان زیادی را به سمت بازار خرید مغز بادام سوق می دهد.

یا اینکه فروشنده بادام ناچار است برای پرهیز از فساد و آلودگی بار مغز بادام به قیمت کمتر بازار به فروش برساند. در هر صورت دقت در کیفیت و اصالت مغز بادام در فروش ویژه مغز بادام تلخ ایرانی ازاولویت بالایی برخوردار می باشد.

صادرات بادام مامایی به امارات ، قطر،  کویت و عمان

بادام مامایی ایران برخلاف بادام آمریکایی که تراریخته است یک بادام طبیعی است.
با مشخص شدن اثرات منفی مصرف محصولات تراریخته رغبت مشتریان داخلی و خارجی به مصرف مواد خوراکی طبیعی مضاعف شده است.
به این خاطر کشورهای زیادی راغب به خرید بادام مامایی از ایران هستند.

کشورهای عربی از مشتریان اصلی بادام ایران هستند. از جمله قطر ، امارات و عمان مایلند که بادام را از ایران وارد کنند.
هرچند بیشترین صادرات بادام مامایی ایران، صادرات بادام به هند است اما کشورهای دیگری نیز در اتحادیه اروپا نیز خواهان واردات بادام از ایران هستند.

آلمان یکی از کشورهایی است که جهت خرید و صادرات بادام ایران با ما ارتباط گرفته اند.
پس از هند کشور ترکیه خواهان بادام مامایی ایران از ماست.

صادرات بادام مامایی به امارات ، قطر و عمان 09120774128

هر کشوری که شما مایل به صادرات بادام باشید ما نیز مهیای صادرات به آن کشور هستیم.
اگر بازاریابی کرده اید و می دانید که مردم آن کشور خواهان بادام مامایی ایرانی هستند حتما به صادرات بادام مامایی فکر کنید.
اگر به نتیجه قطعی رسیدید با ما تماس بگیرید .

افزایش صادرات بادام سنگی به اروپا

در سال های اخیر تمرکز بر صادرات محصولات خشکباری مانند کشمش و بادام به جای تولیدات نفتی و تکیه بر ارزآوری صرف محصولات نفتی مقدمه چینی لازم را برای افزایش صادرات بادام سنگی به اروپا را آماده ساخته است.

برای افزایش راندمان تولید بادام سنگی در کشور همواره به توسعه صنایع تبدیلی و جایگزینی کشاورزی مکانیزه با باغداری سنتی تاکید شده است. برای دست یابی به این مهم باید به میزان سودآوری ارزی ریالی بادام سنگی ، ارزش افزوده بادام صادراتی، بررسی همه جانبه بادام از نظر کیفی و کمی، برانگیختن حس رقابت جویی در تولیدکنندگان بادام سنگی بیش از پیش اهمیت داد.

در گزارشی میزان صادرات بادام سنگی به اروپا رقمی حدودا 2هزار و 818 تن بادام رسید . ایران از نظر منابع تولید بادام سنگی با غنا و فراوانی چشمگیری شهرت دارد که توجه به زیرساخت های صادراتی بادام سنگی می توان گام موثری در ارتقا ارزآوری اقتصادی برای کشور باشد.

صادرات بادام ایرانی

تقاضای بالای بادام مامایی در خارج کشور و سودآوری تجارت بادام با ایران باعث شده که تاجران زیادی با شرکت زرین بادام تماس بگیرند و علارغم اعتراف به تازه کار بودن در حوزه بادام تمایل و سفارش خرید بادام را ارائه می کنند.

شیوه ورود به حوزه تجارت بادام:
اگر در کشورهای دیگر زندگی می کنید و مایلید در زمینه صادرات بادام ایرانی مانند بادام مامایی یا بادام پوست کاغذی فعالیت کنید ابتدا در اینترنت در مورد بادام ایرانی اطلاعات کافی به دست آورید.
سپس در آن کشور مقصد ، به دنبال شرکت های بازرگانی یا وارد کنندگان عمده بادام باشید و با آن ها تماس بگیرید و شرکت ما را به آن ها معرفی نمایید.
در تماس خود در مورد بادام ایرانی توضیحات خوبی را ارائه نمایید تا رغبت آن ها را به واردات بادام از ایران افزایش دهید.
سپس موافقتشان را از طریق تماس تلفنی ، پیام واتساپ و تلگرام یا ایمیل به اطلاع ما برسانید تا ما شما را به عنوان نماینده خود به آن ها معرفی نماییم.

صادرات بادام مامایی به امارات ، قطر و عمان 09120774128

خرید و فروش بادام مامایی در شرکت زرین مغز

در شرکت زرین مغز انواع بادام ایرانی موجود است. شما به هر میزان و هر نوعی که بخواهید می توانید از ما درخواست نمایید.
بادام مامایی سایزهای مختلفی دارد . گریدهای بادام مامایی از 80 دانه شروع و تا 160 دانه می رسند. اما بیشترین تقاضاها مربوط به 110 دانه تا 140 دانه است.
شرکت ما توان تامین همه سایزها در هر اندازه و تناژی که شما درخواست کنید را دارد.
ما جهت صادرات بادام مامایی و فروش بادام کاغذی آن را به صورت مستقیم از تولید کننده می گیریم و عرضه می کنیم.

شرکت ما در زمینه صادرات بادام کاغذی ، مغز بادام مامایی ، پودر بادام و فراورده های دیگر بادام یاریگر خوب شماست. با ما تماس بگیرید.

قیمت بادام مامایی شهرکرد

اگر بادام مامایی را در نقطه مبدا و متمرکز تولید بادام خریداری کنید قیمت عادلانه تری را باید پرداخت کنید تا اینکه بخواهید دور از مرکز اصلی تولید به دنبال تامین بادام مامایی باشید.

کیفیت بی نظیر بادام مامایی شهرکرد به رونق بیشتر و عامل تمایز این بادام با سایر بادام ها یا حتی بادام مامایی که در دیگر مرکز تولید بادام مامایی تامین می گردد منجر شده است.

فرصت غنیمتی که برای فروش بیشتر کشاورزان زحمتکش شهرکرد می تواند زمان طلایی فروش بادام باشد. آشنایی بیشتر با کیفیت خاص و معروف بادام مامایی زمینه ساز انجام معاملات تجاری دامنه دار و پیوسته در شهرکرد می گردد.

قیمت بادام مامایی شهرکرد در داخل به قدری بالا هست که اقشار داخلی و متوسط جامعه ایرانی نمی توانند از هزینه های آن بر بیایند یا اینکه به دلایل ناکارایی سیاست های بخش کشاورزی در معرفی محصولات برند استان اصلا مردم از ماهیت و خاصیت بادام مامایی اطلاعی ندارند.

از سوی دیگر غالب تجارت بادام مامایی با بازرگانان خارجی هندی و اروپایی صورت می گیرد.

قیمت تخمه آفتابگردان صادراتی

تفاوت قیمت تخمه آفتابگردان صادراتی قابل توجه و اساسی می باشد. کشورهای همسایه خریدار عمده تخمه آفتابگردان هستند که برای قیمت گذاری و پرداخت هزینه از سوی خریدار باید به فاکتورها و معیارهایی چون سایز و اندازه و نوع تخمه آفتابگردان توجه داشت.

در بین تنقلات ناسالم که امروزه کودکان و بزرگسالان استفاده می کنند مانند پفک و چیپس باید دوری کرد و تخمه آفتابگردان را در سبد مصرفی روزانه خانوار قرار داد.

برای ایجاد تنوع در طعم تخمه و پاسخگویی به سایر نیازهای بازار مزه های متفاوتی مانند نمکی و یا بوداده و خام را به آن چاشنی و اضافه می کنند. همین افزودنی ها نیز به نوبه خود بر قیمت تمام شده تخمه تاثیرگذار می باشد. حجم سفارشی که مشتری برای خرید دارد یا وزنی که برای تخمه افتابگردان در نظر گرفته می شود نیز قیمت جداگانه ای دارد.

برای استعلام قیمت تخمه آفتابگردان صادراتی با زرین مغز در تماس باشید که مشاوران فروش آماده ارئه خدمات بازرگانی در این مورد می باشند.

مرکز پخش خرید فروش صادرات بادام مامایی؛

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

شرکت تولید، فروش و صادرات بادام / قیمت بادام صادراتی ایرانی

شرکت تولید، فروش و صادرات بادام باید در تمام زمینه های مرتبط با بادام از …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
ایمیل واتساپ اینستاگرام