blogpost_almonds-3.jpg
خانه / بادام مامایی / صادرات بادام مامایی درجه یک

صادرات بادام مامایی درجه یک

بادام مامایی به صورت عمده در شرکت ما موجود است. بادام مامایی معمولا در مناطق سردسیر رشد می کند. این بادام در فصل بهار با گلهای سفید متمایل به صورتی مناطق خاص خود را چشم نواز می کند.

صادرات بادام مامایی درجه یک 09120774128

خرید و فروش عمده بادام مامایی

مغز این بادام طعم بسیار لذیذی دارد. برای همین هندی ها بیشتر به بادام مامایی علاقه دارند. به همین دلیل تجار آن را بیشتر بصورت عمده سفارش می دهند . البته برای مصارف صنعتی و تهیه روغن و مواد شوینده نیز آن را تهیه می کنند. اما بیشترین مصرف آن خوراکی می باشد. کسانی که از پوکی استخوان رنج می برند می توانند پودر بادام را در شیر مخلوط و قبل از پیاده روی از آن استفاده کنند. از خواص دیگر بادام می توان به ملین و ضد کرم بورن آن اشاره کرد.

بادام مامایی شرکت زرین بادام

شرکت زرین بادام سامان، بادام مامایی را بعد از خریداری از تولیدکننده با دستگاه های مخصوص می شکند و مغز را در گریدهای مختلف جداسازی می نماید. بادام ما به دلیل مرغوبیت، صادراتی بوده و در صنایع غذایی و قنادی کاربرد فراوانی دارد. محصولاتی نظیر پودر بادام مامایی، پودر بادام درختی، پودر بادام سنگی، پودر بادام محب و انواع بادام ها چه بصورت با پوست چه به صورت مغز شده و یا پرک شده را می توانید از شرکت زرین بادام سامان درخواست کنید. شرکت مذکور علاوه بر خدمات مشاوره ای خود، در اسرع وقت درخواست های مشتریانش را عرضه می دارد.

*بازار*

*مغز/بادام/پودر*

*ایران*

منبع : سایت بادامیها

https://badamiha.ir

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
شماره موبایل: 09120774128
شماره تلفن ثابت: 02128427476
شماره فکس: 02128427476
آدرس اینستا: instagram.com/zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
پست الکترونیکی: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات بهترین بادام زمینی آستانه | از تولید به صادرات بادام

صادرات بادام زمینی آستانه از مرحله تولید تا صادرات بادام در شرکت زرین انجام می …

پاسخی بگذارید