blogpost_almonds-3.jpg
خانه / انواع بادام / لیست قیمت مغز بادام عمده ایرانی

لیست قیمت مغز بادام عمده ایرانی

خرید عمده مغز بادام مامایی 09120774128

لیست قیمت مغز بادام عمده ایرانی قابل ارائه به شما صادرکننده بادام و شرکت پخش بادام درختی و زمینی است و ما از همکاری با شما مسروریم.

برخی شرکت ها آمار به روز قیمت انواع بادام درختی و زمینی را بر روی سایت ها منتشر می کنند. از طرفی شرکتهای گوناگون نمایندگی های ثابت و معتبری دارند که قیمتها را به روز و با در نظر گرفتن همه جوانب کار در اختیار مشتریان قرار می دهند.

یکی از این شرکت های معتبر شرکت زرین بادام می باشد که تمام اطلاعات در مورد محصولاتش را روی سایت خود دارد. از مهمترین این اطلاعات لیست قیمت محصولات  است که برخی شرکت ها از گذاشتن آن بر روی سایت خود ممانعت می کنند.

لیست قیمت مغز بادام ایرانی براساس نوع بادام،کیفیت مغز،سایز و انس مغز بادام  و زیر نظر سازمان مربوطه تعیین  و ابلاغ می شود.

برای اطلاع از قیمت بادام ایرانی در انواع مختلف میتوانید به سایت شرکت زرین مراجعه کنید یا با مدیران فروش این شرکت تماس بگیرید.

قیمت مغز بادام ایرانی شرکت زرین09120774128

خلاصه ای از کاشت و نگهداری درخت بادام:

با شرح خلاصه ای از کاشت و نگهداری درخت بادام در خدمت شماییم.

بادام نوعی میوه است. که از خانواده میوه های هسته داری مانند آلو می باشد.
زمان کشت نهال بادام در آذر و دی ماه می باشد و ارتفاع درخت بادام به 6 تا 10 متر هم می رسد.
زمانی گلدهی بادام مربوط به گونه بادام و شرایط اقلیمی محیط آن می شود ولی به طور کلی در فصل بهار می باشد.
برای رشد درخت بادام و باردهی به سرما،گرما،نور و رطوبت نیاز دارد.
بادام درختی بومی خاورمیانه و جنوب آسیا می باشد و در ایران در حاشیه زاینده رود بیشتر دیده می شود.
خرید بادام درختی ایرانی به دلیل طعم دلنشین آن طرفداران زیادی دارد و حتی صادرات بادام درختی هم رونق خوبی دارد.

اگر علاقمند به مطالعه بیشتر پیرامون بادام درختی هستید به سایت شرکت زرین بادام سر بزنید.

تولید بادام درختی 09120774128

آشنایی با اهمیت تولید بادام درختی

در خصوص آشنایی با اهمیت تولید بادام درختی به ادامه مطالب  توجه فرمایید.

 1. بادام درختی از آن دست درختانی می باشد که می تواند خود را با محیط وفق دهد و شرایط آب و هوایی مختلف رشد کند و نسبت به کم آبی،سرما و آفات مقاومت خوبی دارد.
 2. همچنین با کشت درخت  بادام درختی می توان از فرسایش خاک جلوگیری کرد و مانع از بین رفتن مراتع شد و همچنین درخت بادام با تولید اکسیژن و کاهش آلاینده های هوا به تصفیه هوا کمک شایانی می کند.
 3. از مهمترین فواید آن میتوان درآمدزایی و اشتغال از طریق تولید بادام درختی دانست و از آنجایی که بادام درختی جایگاه ویژه ای در سبد غذایی مردم جهان دارد تولید بادام درختی و فرآوری آن و صادرات بادام درختی به کشورهای خارجی بسیار سود آور می باشد.
 4. کاشت و پرورش و همچنین نگهداری از محصول آن که همان بادام است نسبت به سایر خشکبار زحمت کمتری دارد.
 5. در ایران کشت و تولید بادام درختی قدمت زیادی داشته و بسیاری از محققین بر این باورند که بادام ، محصول بومی ایران می باشد.

 بادام درختی ایرانی 09120774128

تفاوت بادام ایرانی و خارجی

در ادامه با تفاوت بادام ایرانی و خارجی آشنا خواهید شد.

در سالهای اخیر شرایط آب و هوا و خاک مناسب  برخی از کشورهای خارجی نظیر آمریکا،چین و.. را برآن داشت که به کشت و تولید بادام روی آورند.

بادام های خارجی درشت،صاف و به رنگ روشن هستند و از نظر ظاهری به دلیل داشتن سیستم پیشرفته سورتینگ یکدست و یک اندازه و دارای سایز مشخصی هستند.

از نظر طعم و کیفیت بادام ایرانی همچنان سرتر می باشد و بیشتر خریداران،خرید بادام ایرانی را همچنان ترجیح می دهند.

مهمترین ویژگی که بادام ایرانی را ارجح تر می کند غیرتراریخته بودن بادام ایرانی است که توجه مردمان دیگر سرزمین ها را معطوف خود کرده است.

قیمت بادام سنگی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

تولید انواع بادام مرغوب در ایران

تولید انواع بادام مرغوب در ایران سالهاست که در حال انجام است. در کشور ما و جهان انواع مختلفی از بادام درختی و زمینی کشت می شود.
درخت بادام که همکاری اقتصادی تا ۴۰ساله و عمر مفید برای کشاورز را دارد می تواند برای چرخاندن چرخه اقتصادی موتوری محرک محسوب شود.

 • مرغوب ترین نوع بادام ها برای خرید و صادرات بادام درختی در ایران در منطقه سامان در چهار محال و بختیاری یافت می شود و بهترین نوع بادام زمینی هم در آستانه و پارس آباد مغان کشت می شود.
 • شرکت زرین نیز تولید کننده بادام است و ضمن آشنایی کامل با بادام و با مناطق کشت بادام می تواند خریدارن و تاجران را در ضمینه خرید و فروش بادام مرغوب یاری کند.

این شرکت ضمن تهیه بار مورد نیاز مشتریان در زمینه خرید و فروش بادام شیرین و صادرات بادام کشور ایران کمک شایانی می کند.

به طور کل در ایران دو نوع بادام تولید می گردد:

 • بادام درختی
 • بادام زمینی

بادام درختی نیز به دلیل داشتن مواد پروتینی و چربی مفید از قیمت بالا تری نسبت به بادام زمینی برخوردار است.

دو نوع بادام درختی وجود دارد: بادام کاغذی و بادام سنگی

نوع بادام سنگی بیشتر برای مصارف داخلی است و مغز بادام سنگی نیز گاهی صادر می شود.
بادام کاغذی به دلیل پوست نازک و مغز خوب، استفاده لاکچری در کشور دارد و به صورت آجیلی مورد پسند است.
بادام کاغذی در شب چره ها و اعیاد و شب یلدا و نوروز پایه مناسبی برای آجیل و دور همی ها به شمار می رود. زیرا هم مواد مورد نیاز بدن انسان را در خود دارد و هم آسان مصرف است.
از انواع بادام های درختی که در ایران کشت میشود و خرید و فروش خوبی دارد میتوان به بادام سنگی،مامایی،شاهرودی،ربیع ، کاغذی و منقا اشاره کرد که از این بین بادام سنگی در داخل ایران و بادام مامایی در خارج از ایران طرفداران بیشماری دارد و سودآوری خوبی هم برای کشاورزان و هم  برای شرکتهای تولیدی و بازرگانی داشته است.

بادام زمینی ضمن داشتن درصد بالایی از مواد مفید زمینه خرید همه دسته های درآمدی را برای خرید بادام فراهم نموده است.

 • شرکت زرین ضمن آماده بودن برای پخش بادام به آجیل فروشان و مشتریان داخلی برای صادرات عمده بادام نیز برنامه ریزی دارد.
کشورمان ایران در زمینه تولید عمده بادام جایگاه پنجم را دارد و با کشورهایی همچون آمریکا،ایتالیا،اسپانیا در رقابت است و میزان تولید سالانه بادام در ایران در حدود 200 هزار تن می باشد که بخش عمده ای از آن مربوط به بادام درختی می باشد.
در حال حاضر 6 درصد از بادام تولید شده در جهان مربوط به ایران است.

قیمت مغز بادام ایرانی شرکت زرین09120774128

فروش بادام درختی ایرانی مستقیم از تولید کننده

فروش بادام درختی ایرانی مستقیم از تولید کننده در شرکت زرین جزء اولویت کاری شرکت محسوب می شود.

این شرکت برای سلیقه خریداران داخلی و خارجی در زمینه خرید و فروش بادام ارزش قائل است. از طرفی رساندن مزد واقعی به دست کشاورزی که ماهها رنج بسیار کشیده تا مروارید قهوه ای رنگ بادام بر دستان پر چروک و پینه بسته اش بنشیند، را برساند.

همچنین شرکت زرین بادام اقدام به پیش خرید بادام درختی قبل از برداشت کرده است و با این کار هم خیال باغداران را از فروش محصولاتشان و رسیدن به درآمدشان راحت کرده و هم میتواند بادام های تازه و خالص را با بهترین کیفیت و قیمت منصفانه بدست مشتریان خود برساند و سود خوبی بدست آورد.

این خرید عمده بادام هم برای شرکت و هم برای تاجران محترمی که قصد صادرات عمده بادام دارند بسیار مقرون به صرفه است. زیرا:

 • باری یکدست و تازه با قیمتی واقعی را خریداری می کند.
 • باری مرغوب راهی بازار صادرات می شود و مشتریان بیشتری را جذب خرید بادام با کیفیت ایرانی می کند.

شرکت زرین با کارشناسی تمام جوانب کار به این نتیجه رسیده است که بهترین نوع خرید همان خرید مستقیم بادام از تولید کننده است.

یکی از منافعی که  فروش بادام درختی مستقیم از تولیدکننده در پی دارد حذف دلالانی می باشد که بدون زحمت جیبشان پر پول می شود که  ضرر بزرگی اول به کشاورز و سپس به خریدار وارد می شود.

این شرکت با شناخت و تجربه چندین ساله خود در تولید بادام ایرانی و با شناخت بهترین مناطق تولید بادام در ایران همکاری امین برای شما خریداران و صادر کنندگان بادام به شمار می رود.

قیمت بادام شرکت زرین بادام 09120774128

صادرات انواع بادام درختی در ایران

صادرات انواع بادام درختی در ایران از طریق مراکز معتبر صورت میگیرد. شرکت زرین مغز یکی از چندین مرکز معتبر صادرکننده  بادام درختی و خشکباردر ایران است .

کشورمان در تولید بادام درختی رتبه اول و در صادرات بادام درختی رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است. تولید بادام درختی بیشتر در استان چهارمحال بختیاری،خراسان،فارس و….انجام میگیرد.

از جمله کشورهایی که خواهان خرید عمده بادام درختی ایرانی هستند می توان به هند،ترکیه ،آلمان و کشورهای حاشیه خلیج فارس اشاره کرد.

اگر در زمینه فرآوری مغز بادام تلاش های تخصصی بیشتری صورت گیرد رقم صادرات بادام بالا رفته و در نتیجه ارز بیشتری به کشور وارد میشود.

شرکت زرین بادام در زمینه تولید و صادرات بادام در انواع مختلف فعالیت های بیشماری داشته است. این شرکت آمادگی لازم را جهت فروش عمده بادام با پوست و مغز بادام به خریداران داخلی و خارجی را دارد و چون خرید عمده بادام درختی را بدون واسطه انجام می دهد محصولات خود را با قیمت واقعی ارائه می دهد.

اگر باغات بادام درختی در ایران اصلاح شده باشند و بادام ها سایزبندی مشخص و واحدی داشته باشند صادرات عمده بادام درختی رونق و ارز آوری بیشتری در پی خواهد داشت. زیرا  در بازارهای جهانی  سایزبندی بادام اهمیت بسیاری دارد و چون بادام ایرانی سایزبندی دقیقی ندارد ارزش و قیمت بادام درختی ایرانی کمتر می شود.

قیمت مغز بادام ایرانی شرکت زرین09120774128

لیست قیمت بادام با پوست سال 1400

ما لیست قیمت بادام با پوست سال 1400 را برای خریداران عمده و صادرکنندگان می فرستیم تا ضمن همکاری فعال در زمینه های:

 • ۱- خرید و فروش بادام شیرین درختی
 • ۲- خرید و فروش بادام کاغذی
 • ۲- خرید عمده مغز بادام مامایی
 • ۴- خرید و فروش عمده بادام سنگی
 • ۵- خرید و فروش بادام زمینی عمده

از قیمت بادام ایرانی 1400 در ارقام مختلف و اسامی و همچنین درجه بندی آنها اطلاع داشته باشند.

شرکت زرین از شرکتهای مطمئن و پر کار است که تجربه چندین ساله و موفق در زمینه خرید و فروش بادام نام شرکت را به برندی معتبر تبدیل کرده است.

اسامی بادام ایرانی به شرح زیر است :

 • بادام سنگی
 • بادام مامایی
 • بادام ربیع
 • بادام شاهرودی
 • بادام کاغذی

همانطور که میدانید قیمت بادام با پوست کمتر از قیمت مغز بادام است و در بعضی از انواع بادام مثل بادام مامایی،قیمت بادام براساس سایز مغز آن تعیین میشود.

شرکت زرین انواع  بادام را به صورت خالص در اختیار شما قرار میدهد.بدین معنا که برای کسب سود بیشتر دو نوع بادام را هرگز با هم مخلوط نمی کند ک بتواند قیمت بسیار پایین تر از بازار بفروشد و فروش بادام بیشتری و در نتیجه سود بیشتری داشته باشد.و اعتبار خود را زیر سوال ببرد.

برخی از شرکتها بادام مامایی که گران قیمت است را با بادام سنگی مخلوط میکنند و با قیمت ارزانتر از قیمت واقعی آن به فروش میرسانند.بنابراین این نکته را در نظر داشته باشید که هر ارزانی بی حکمت نیست.

شما تاجران محترم و آجیل فروشان مشتریان داخلی و خارجی می توانید از طریق تماس با نمایندگی شرکت از آخرین آمار قیمتی مطلع شوید.

در شرایط اقتصادی کنونی ایران نرخ تورم تاثیر مستقیم و زیادی بر روی قیمت ها دارد که امسال هم شاهد افزایش نرخ تورم بوده ایم در نتیجه قیمت بادام با پوست هم درصدی افزایش قیمت خواهد داشت.

قیمت بادام شرکت زرین بادام 09120774128

قیمت مغز بادام خام ایرانی در بازار سال 1400

قیمت مغز بادام خام ایرانی در بازار 1400 نیمه اول سال، نسبت به سال 99 رشد کمی داشته است.

قیمت مغز بادام ایرانی در نیمه اول سال 1400 که فصل برداشت بادام درختی می باشد و عرضه عمده بادام درختی زیاد است افزایش قیمت کمی داشته است.بنابراین احتمال افزایش قیمت بیشتر در نیمه دوم سال 1400 وجود دارد.

بادام خشکباری مفید است که در مغز خود دنیایی از خواص را جا داده است. ما در اینجا به طور خلاصه به چند نمونه از خواص مغز بادام اشاره می کنیم.

 1. از نظر طب سنتی گرم و تر است.
 2. ملین و روغن ضد یبوست دارد.
 3. نرم کننده سینه و خلط آور است.
 4. برای درمان زخم روده توصیه می شود.
 5. مقوی معده و قابض است.
 6. برای ناراحتی حنجره و تنگی نفس مفید است.

این میوه معجزه گر بسیاری از خواص درمانی را در خود جا داده است که در مجال گفتگوی ما نمی گنجد.

مغز بادام در صنایع غذایی و شیرینی پزی و دارویی کاربرد فراوانی دارد و اطلاع از قیمت مغز بادام خام برای افرادی که در این زمینه فعالیت دارند حائز اهمیت است.
برای آگاهی از قیمت مغز خام بادام و همچنین خرید مغز بادام به راحتی می توانید با مدیران فروش شرکت زرین بادام تماس بگیرید و مشاوره بگیرید.

 • قیمت مغز بادام خام ایرانی از جمله قیمت مغز بادام مامایی ، قیمت مغز بادام ربیع و قیمت مغز بادام سنگی بستگی به اُنس آن دارد. هر چه مغز بادام صادارتی به ویژه نوع مامایی آن درشت تر و دانه شمار کمتر با گرمی بالاتر باشد، از بازار مناسبتری برای صادرات مغز بادام بهرمند می شود.

صنایعی که  بادام درختی جز مواد اولیه تولید محصولاتشان می باشد ترجیح می دهند خرید عمده مغز بادام ایرانی را داشته باشند تا زحمت و هزینه مغز کردن بادام را نداشته باشند.

شرکت زرین ضمن اعلام آخرین آمار قیمت مغز بادام عمده ایرانی برای فروش عمده و صادرات بادام ، صادرات پسته، صادرات گردو و صادرات فندق آمادگی دارد.

فروش انواع کشمش 09120774128

تولید و فروش عمده کشمش تیزابی

تولید و فروش عمده کشمش تیزابی در ایران در جریان است.

تولید کشمش تیزابی از خشک کردن انگور به روش صنعتی و با استفاده از محلول تیزابی(قلیایی) بدست می آید که به رنگ زرد و یا قهوه ای روشن می باشد. استان زنجان یکی از تولیدکنندگان کشمش در ایران است که سالانه  بیش از 20 هزار تن کشمش تیزابی به بازار عرضه می کند.

فروش و صادرات کشمش تیزابی به دلیل ظاهر عام پسندش بازار خوبی دارد و در اکثر مراکز فروش موجود می باشد.برای خرید کشمش تیزابی شرکت زرین مغز بهترین گزینه به عنوان مرکز معتبر و باسابقه می باشد.

شرکت زرین مرکز صادرات پسته، بادام ، گردو و فندق ایرانی

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پسته خام عمده

خرید پسته خام عمده

به دلیل تنوع بالای فروشگاه های اینترنتی و زمان بر بودن خرید از بازارها مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
ایمیل واتساپ اینستاگرام