blogpost_almonds-3.jpg
خانه / بادام پوست کاغذی / فروش بادام پوست کاغذی ارزان قیمت

فروش بادام پوست کاغذی ارزان قیمت

فروش بادام پوست کاغذی نسبت به مغز بادام ارزان قیمت تر می باشد و همین دلیلی بر افزایش تقاضای خرید بادام کاغذی در بین مردم و بازاریان شده است.
بادام درختی یکی از خوشمزه ترین آجیل ها بحساب می آید که علاوه به طعم خوب بسیار برای بدن مفید می باشد و سرشار از کلسیم بوده.

قیمت بادام کاغذی / شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

بادام پوست کاغذی ایرانی

بادام پوست کاغذی ایرانی از بادام های خاص و منحصر به فرد موجود در بازار است. در بازار دو نوع بادام موجود است . برخی خارجی و وارداتی هستند. برخی هم داخلی و تولید کشور ماست.
بادام های خارجی اغلب طعم مناسبی ندارند. هرچند ممکن است شکل فریبایی داشته باشند. بادام کاغذی ایرانی هم طعم خوب دارد و هم شکل مناسبی دارد . بادام پوست کاغذی ایرانی دارای ویژگی های جذابی است که می تواند باعث جذب مشتری به آن شود . از جمله :

  • پوست نازک و سربسته آن باعث حفظ طعم و تازگی آن می شود. 
  • مغز آن معمولا پر و نرم است.
  • پوسته آن نازک و به راحتی با فشار یک دست شکسته می شود.
  • میزان روغن آن متعادل است.

فروش بادام پوست کاغذی

فروش بادام پوست کاغذی یکی از فعالیت های عمده ما در شرکت زرین بادام است . بادام کاغذی از بیشترین فروش را به خشکبار فروشان و آجیل فروشان دارد. این میزان بالای فروش به این علت است که بادام کاغذی ویژگی لوکس بودن و قیمت متعادل را همزمان دارد. مشتری میبیند که می تواند به راحتی با فشار کم پوسته بادام کاغذی مغز آن را به دست آورد.

به این علت ما بادام کاغذی را برای مصرف آجیلی و فروش عمده آجیل بسیار مناسب می دانیم. 

تجارت مغز بادام پوست کاغذی 09120774128

فروش عمده بادام پوست کاغذی

شرکت زرین بادام فروش عمده بادام پوست کاغذی را در راس فعالیت های خود قرار داده است. تولید کنندگان عمده بادام پوست کاغذی بادام را به ما عرضه می کنند . ما نیز بادام را بدون واسطه از این تولید کنندگان دریافت می کنیم. به علت تولید زیاد و خرید عمده ای که شرکت زرین بادام از بادام کاغذی دارد این بادام را به شکل عمده و با قیمتی خوب به خریداران داخلی و خارجی عرضه می کند.

قیمت روز بادام درختی پوست کاغذی در بازار ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

خرید و فروش بادام پوست کاغذی

در ایام عید و نزدیک شب یلدا و مناسبتهای شاد دیگر بازار خرید و فروش بادام پوست کاغذی داغتر می شود. اگر آجیل فروش هستید یا خریدار عمده خشکبار هستید ما خرید عمده بادام کاغذی را به شما پیشنهاد می کنیم.

بازار فروش بادام کاغذی در گستره کل ایران و کشورهای همسایه ماست. بنابراین می توانید روی فروش عمده آن در بازار داخلی و خارجی به صورت همزمان فکر کنید.

مرکز فروش بادام پوست کاغذی

شرکت زرین بادام مرکز فروش بادام پوست کاغذی است. شرکت زرین بادام شاید تنها شرکتی است که بیشترین تمرکز خود را روی فروش عمده بادام پوست کاغذی در بازار داخلی و خارجی گذاشته است. اگر به  دنبال مرکز تولید و تامین عمده بادام با کیفیت و مرغوب کاغذی ایرانی هستید به ما زنگ بنید و بادام را در هر تناژی که مورد نیاز شماست سفارش دهید.

مرکز خرید بهترین بادام درختی با پوست ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت بادام پوست کاغذی

بادام پوست کاغذی در کل قیمت ارزان تری نسبت به مغز بادامهای مختلف که در بازار وجود دارد، را دارا می باشد و از همین رو نیز مردم تمایل بیشتری برای خرید و استفاده آن را دارند.
بادام پوست کاغذی در باغات ایران کشت می شود و مشتری می تواند به طور مستقیم سفارشات خود را از باغدار درخواست نماید.

ما بادام کاغذی عمده را به شرکت ها ، خشکبارها ، تجار بادام به قیمتی خوب و کیفیتی عالی عرضه میکنیم. جهت خرید و استعلام قیمت با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

بازار فروش بادام کاغذی

کشاورزان به دلیل زحمات زیادی که برای محصولات خود می کشند دوست دارند به طور مستقیم تری تولیدات خود را به دست مصرف کنندگان برساند، لذا فروش اینترنتی بادام این مسئله را آسان نموذه و هر کشاورز میتواند هر نوع محصول از جمله بادام پوست کاغذی را به طور مستقیم و ارزان قیمت به فروش برساند.

شرکت زرین بادام مرکز پخش بادام کاغذی و ایرانی صادراتی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

ویژگی و خواص بادام پوست کاغذی

بادام ها انواع مختلفی دارند از تفاوت در مزه شان که تلخ و شیرین بوده تا نوع پوست شان که نازک و سفت می باشد.
بادام پوست کاغذی از نوع بادام های شیرین بوده که پوست بسیار نازک و شکننده ایی دارد وبا کمترین فشار دست می شکند و در اصطلاح به آن بادام کاغذی نیز می گویند.
این نوع بادام سرشار از ویتامین E بوده و البته موادی همچون کلسیم به وفور در این میوه یافت می شود. به طور کلی مصرف بادام به همراه شیر برای رفع تشنگی خیلی مفید می باشد و استفاده بادام در ایام روزه داری بسیار توصیه می شود.

بادام پوست کاغذی را به صورت خام و بوداده شده به همراه نمک استفاده در آجیل استفاده میکنند و از بهترین تنقلات محسوب می شود.

بازار بادام ایران

منبع » سایت بادامیها شرکت زرین بادام

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت بادام کاغذی مرغوب خام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

لیست قیمت بادام کاغذی مرغوب خام

در این پست قصد داریم قیمت بادام کاغذی مرغوب خام ایرانی را به شما اعلام …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
ایمیل واتساپ اینستاگرام