blogpost_almonds-3.jpg
خانه / بادام ایران / قیمت عمده بادام کاغذی ایرانی درجه یک

قیمت عمده بادام کاغذی ایرانی درجه یک

قیمت عمده بادام کاغذی شرکت زرین مغز به شکلی کاملا منصفانه تعیین شده است. قیمت بادام کاغذی برای کسانی که مایل به خرید عمده بادام کاغذی هستند به دو صورت اعلام می شود :

  1. تماس با مدیر فروش شرکت از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸
  2. از طریق مراجعه مستمر به سایت های شرکت زرین مغز که عبارتند از :
بادامیها (badamiha.ir)

ایران آلموند (iranalmond.ir)

زرین بادام (zarinbadam.ir)

آلموند سامان (almondsaman.ir)

بازار بادوم (bazarbadom.ir)

ایران بادوم (iranbadom.ir)

تولیدکننده بادام مامایی 09120774128

تولید بادام کاغذی در ایران

تولید بادام کاغذی در ایران به صورت گسترده در شهرهای مختلفی عملی می شود. پوست نازک بادام کاغذی مزیت خرید بادام است که به سهولت و راحتی از مغز جدا می شود و با فشار دست شکسته و باز می شود.

شاید قیمت بادام کاغذی از سایر بادام های ایرانی بالاتر و بیشتر باشد اما کیفیت و طعم بی نظیر آن خریداران را به خرید عمده مجاب می کند.تولید بادام کاغذی در ایران می تواند زمینه مساعدی برای صادرات این بادام را فراهم می کند.

طعم شیرین و خاصیت های درمانی بی نظیر بادام کاغذی سب شده  از بادام کاغذی به عنوان محصولی مفید و موثر یاد می کنند.

قیمت مغز بادام ایرانی شرکت زرین09120774128

خرید مغز بادام کاغذی در بازار جهانی

بادام کاغذی محبوبیت جهانی در بین انواع بادام درختی دارد که تنوع در طعم و فراوری موجب خرید بیشتر بادام می شود.

بادام را به صورت خام ، بوداده و برشته در سبد آجیل جایگزین تنقلات مضر می توان قرار داد و برای کودکانی که در سن رشد هستند و نیاز به تغذیه سالم و مفید دارند توصیه می شود ازمغز بادام کاغذی در برنامه غذایی انها این مواد لحاظ شوند.

بادام کاغذی یا بادام سفید با درجه کیفی متفاوت می تواند قیمت های متنوعی به خود اختصاص دهند. قیمت مغز بادام کاغذی در بازار جهانی به ضخامت و غیرقابل دسترس بودن بادام و یا درشت و بزرگ بودن اندازه و همچنین درصد مغز بادام نیز بستگی دارد.

قیمت مغز بادام ایرانی در حال افزایش

قیمت بادام کاغذی عمده شرکت زرین مغز

بادام کاغذی با توجه به عوامل که در زیر می آید در بازار سنتی قیمت گذاری می شوند:

  • کیفیت طعم بادام
  • اندازه و سایز مغز بادام
  • رنگ طلایی مغز بادام
  • میزان سفید بودن پوست بادام
  • امسالی یا پارسالی بودن بادام
  • میزان مغز موجود در پوسته بادام

 

قیمت بادام در طول سال نوسان دارد. اگر شما خریداران و فروشندگان قصد خرید بادام را دارید و به مرجعی جهت اطلاع از قیمت انواع بادام ایرانی نیاز دارید می توانید با مدیر فروش ما تماس بگیرید.

فروش بادام مامایی با پوست ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

 قیمت عمده بادام کاغذی در بازار

قیمت عمده بادام کاغذی در بازار به عوامل زیر مربوط می گردد:

  • قیمت عمده :  (بستگی به ریز و درشت و مخلوط ریز و درشت بادام دارد)

اگر به شکل عمده اقدام به خرید بادام کنید قیمت خرید مناسب تری را خواهید داشت. تناژ بالاتر خرید توسط شما می تواند ما را بیشتر راغب کند که قیمت را برای شما کمتر کنیم.

  • قیمت خرد :  (بستگی به ریز و درشت و مخلوط ریز و درشت بادام دارد)

طبیعی است که خرید بادام خرد، قیمت بیشتری خواهد داشت. اما اگر بتوانید بادام خرید خرد را به صورت مستمر از ما بخرید هم خرید شما از فروشنده دست اول و بدون واسطه بوده و هم باز در قیمت خرید های آینده بیشتر با هم کنار می آییم.

حداقل فروش بادام کاغذی ما در شرکت زرین مغز ۵۰ کیلوگرم می باشد.

جهت خرید و دریافت قیمت روز بادام کاغذی و سایر بادام ها می توانید با مدیر فروش مذاکره نمایید. 

قیمت مغز بادام ایرانی درجه یک شیرین ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

فروش مغز بادام ایرانی

از آجیل های مورد پسند مردم مغز بادام است که حاوی ویژگی های موثر در سلامتی و رشد جسمی و ذهنی می باشد . در طب سنتی به استفاده از مغز بادام درختی و مشاهده اثرات آن در افزایش توانایی فکری و گنجایش عملکردهای مغزی و علاوه براین طول عمر بود. از مغز بادام درختی شور در جایگاه میان وعده ای سالم استفاده می کنند .

ارزش غذایی مغز بادام در تقویت متعادل ساختن سطح ایمنی بدن، تنظیم فشار خون و جایگزین مناسب برای مصرف لبنیات است به دلیل این که بادام حاوی کلسیم به مقادیر قابل ملاحظه ای می باشد.

در پزشکی و صنعت داروسازی زمانی که به ساختمان موثر و شفابخش بادام در درمان پی بردند، میزان فروش مغز بادام ایرانی نیز با گسترش وافری روبه رو شده است. در درمان یبوست و ناراحتی های اجابت مزاج و مشکلات گوارشی می توان روی مصرف بادام حساب کرد.

در خرید بادام درختی  باید توجه کرد که از مرکزی خرید شود که ماده اصلی مغز بادام خام درجه یک و بی عیب و نقص باشد.

شرکت زرین مغز خرید مغز بادام درختی شور را در راستای فعالیت های تجاری خود عملی کرده و همواره در تلاش است میزان رضایت بخشی مصرف کنندگان و فروشندگان و تجار را در تامین مغز بادام درختی را افزایش دهد.

فروش مغز بادام ایرانی در مرکز فروش بادام صورت می گیرد. پس از جدا کردن پوست سبز و پرزی بادام به پوست چوبی بادام می رسیم که مغز سفید درون این پوشش محافظت می شود. در متون قدیمی و در رژیم غذایی ملل باستان اشاره شده است که بادام و استفاده از مغز بادام رواج داشته و از ان به عنوان تنقله ای متمایز و پر خاصیت یا در کنار غذاها و شیرینی ها استفاده می شود.

زمانی که تولید بادام با کیفیت و به حجم زیاد صورت گیرد، فروش مغز بادام نیز روبه فزونی می رود.

بادام درختی ایرانی 09120774128

قیمت مغز بادام تازه درجه یک

قیمت مغز بادام تازه درجه یک به عوامل گوناگونی مرتبط می باشد.

مغز بادام تازه حاوی فیبر، منیزیم و پروتئین می باشد و در وصف امتیازات مغز بادام می توان اذعان کرد که گرسنگی را درمان می کند و سطح کلسترول را کاهش می دهد.

قیمت مغز بادام نیز بستگی لحاظ کردن کیفیت در طعم و اندازه و ظاهر و نوع بسته بندی آن دارد. توجه به یکنواختی و هماهنگی مغزها، وزنی که بسته بندی دارد نیز حائز اهمیت می باشد.

مغز بادام تازه دارای پوسته قهوه ای خوش رنگ و فاقد علائم فساد و کپک زدگی است. مغز آن سفید و چربی آن قابل لمس و ملاحظه خواهد بود. بوی ناخوشایند از مغز بادام تازه به مشام نمی رسد.

مسئله ای که در خرید مغز بادام نقش موثری دارد، نحوه قیمت مغز بادام تازه درجه یک می باشد. مراکز فروش بادام به آخرین قیمت های روز مغز بادام دسترسی دارند که با توجه به نوسانات بازار و حواشی موجود در آن، قیمت مغز بادام تازه درجه یک را بررسی و اعلام کنند.

از مغز بادام تازه درجه یک در تولید روغن بادام نیز استفاده می شود و یا حتی در تامین خلال بادام و پودر بادام هم از مغز بادام تازه بهره می گیرند.

فروش بادام کاغذی 09120774128

قیمت روزانه آجیل فندق صادراتی

ایران بهترین تولیدکننده فندق محسوب می شود. عموما فندق به صورت عمده و خام به کشورهای دیگر صادر می شود. در سال های قبل آمار و بررسی ها خبر می دهد که صادرات فندق بعد از پسته و بادام گسترده ترین محصول صادراتی ایران شناخته می شود.اسپانیا و بحرین و یونان و فرانسه کشورهای طرفدار و خواهان فندق ایرانی می باشند.

آجیل فندق با داشتن خواصی چون کانون ذخیره ویتامین های B1 و  B2 و B6 است و برای کودکان در حال رشد و حفظ سلامت مغز و خون سازی موثراست. مصرف آجیل فندق از بروز مشکلات قلبی و بیماری های مربوط به سیاهرگ قلبی و حتی سرطان ها ممانعت به عمل می آورد.

صادرات آجیل فندق به تولید انبوه و فراوان و با کیفیت و متمرکز وابسته و مرتبط می باشد. تولید فندق و پرورش ان به صورت حرفه ی و تخصصی صورت می گیرد. فندق ها در اواسط پاییز به بار می نشیند و باید برداشت انجام شود.

فندق یکی از چهارمغز پرطرفدار سبد آجیلی ایرانی می باشد. زمانی که به مجموعه پسته و بادام و گردو، فندق نیز اضافه شود سبد آجیلی ما تکمیل می شود و چهار مغز آجیلی موثر و اصلی را در یک پکیج خواهیم داشت.

برای استعلام قیمت روزانه آجیل فندق صادراتی با شرکت زرین مغز و مشاوران خبره در فروش و صادرات تماس حاصل فرمایید.

مرکز خریدو فروش و صادرات مغز بادام کاغذی ایرانی درجه یک؛

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش و قیمت بادام مامایی سامان

در این مقاله درصدد ان هستیم پیرامون مباحثی چون استعلام قیمت بادام مامایی سامان درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
ایمیل واتساپ اینستاگرام