blogpost_almonds-3.jpg
خانه / بادام پوست کاغذی / فروشگاه بادام پوست کاغذی

فروشگاه بادام پوست کاغذی

بادام پوست کاغذی را خیلی از مردم می شناسند. بادام پوست کاغذی به خاطر پوست نازکی که دارد مصرفش راحت است. همانطور که از نامش پیداست، پوست آن حتی توسط یک کودک هم قابل شکستن است. بادام پوست کاغذی نیز مثل بادام مامایی و بادام سنگی، فروش و صادرات چشم گیری داشته است.فروش عمده بادام پوست کاغذی

بادام پوست کاغذی چه مزیتی بر  انواع دیگر بادام دارد؟

بادام پوست کاغذی نسبت به مغز بادام های آماده از بهداشت بالاتری برخوردار است و بو داده آن درصد نمک کمتری را به داخل پوسته راه می دهد. این امر باعث شده که آنهایی که فشار خون بالا دارند و بادام بوداده را می پسندند، با خیال راحت بتوانند از بادام پوست کاغذی استفاده کنند.

طریقه مصرف و ارزش غذایی بادام پوست کاغذی

بادام کاغذی یک منبع عالی از ویتامین E است و برای سلامت و طراوت پوست بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. مغز بادام را  آسیاب کرده و با شیر مخلوط می کنیم، این معجون آماده شده یک گزینه بسیار عالی برای رفع تشنگی بخصوص در فضل گرما و فصل روزه داری می باشد. قیمت بادام پوست کاغذی، در مقایسه با مغز بادام های دیگر دارای قیمت مناسب است. این بادام بخاطر راحت شکسته شدن پوستش، متقاضیان زیادی دارد.فروش عمده بادام پوست کاغذی
بادام پوست کاغذی، یکی از بهترین محصولات شرکت زرین بادام سامان می باشد که این محصول را بصورت بادام خام، بادام بو داده، بادام نمکی آماده دارد.

افتخار این شرکت فروش و صادرات بادام شیرین، بادام درختی، بادام ایرانی، بادام مامایی، بادام منقا، بادام محب، بادام سنگی، بادام کاغذی و فراورده های بادام مانند، پودر بادام، روغن بادام و …. می باشد که همه و همه در شرکت زرین بادام بصورت مرغوب بسته بندی و صادر می شود. همچنین می توان برای اطلاع از قیمت به روز انواع بادام ها به سایت شرکت فوق الذکر مراجعه کرد و از خدمات شرکت بهرمند شد.

*بازار*

*مغز/بادام/پودر*

*ایران*

منبع : بادامیها

badamiha.ir

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش و قیمت بادام مامایی سامان

در این مقاله درصدد ان هستیم پیرامون مباحثی چون استعلام قیمت بادام مامایی سامان درجه …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
ایمیل واتساپ اینستاگرام