blogpost_almonds-3.jpg
خانه / بادام تلخ / قیمت فروش بادام تلخ شیرین شده اصل

قیمت فروش بادام تلخ شیرین شده اصل

بادام تلخ شیرین شده اصل یکی از محصولاتی است که با قیمت مناسبی به فروش می رسد. با توجه به تورم موجود در بازارهای جهانی و نوسانات شدید، قیمت ها زود به زود بالا و‌ پایین می رود. از این رو مردم توقع دارند که آخرین اخبار قیمت ها سریعا اعلام شود.

قیمت فروش بادام تلخ شیرین شده اصل به راحتی از طریق تولید کننده گان اصلی قابل پیگیری است. برای یافتن این مجموعه های بزرگ و قابل اعتماد  می توانید از طریق اینترنت کنید.  و یا از طریق  اطلاعات اعلام شده از طریق اتاق بازرگانی استان آذربایجان شرقی و غربی اقدام نمایید.

اما چند دغدغه مهم برای مشتریان ما درباره قیمت خرید بادام تلخ شیرین شده، و روش تشخیص نمونه باکیفیت آن مطرح است. در این مقاله قصد داریم به آنها پاسخ بدهیم.

بادام تلخ شیرین شده اصل را چگونه تشخیص بدهیم؟

  • این موضوع بسیار ساده است. چون مغز بادام شیرین بسیار گران قیمت است در نتیجه هدف از شیرین کردن مغز بادام تلخ کاهش قیمت آن است. پس وقتی مغز بادام یا پودر بادام شیرین از قیمت مورد انتظار شما کمتر بود، این پودر و مغز بادام تلخ بوده است که بعدا شیرین شده است.
  • اما برای شناخت بادام تلخ شیرین شده ایرانی و افغانی باید تبحر بیشتری داشه باشید. تقریبا فقط از روی رنگ بادام و مزه آن قابل تشخیص است. به این صورت که بادام ایرانی که کیفیت بالاتری نسبت به نمونه آمریکایی و افغانی در بازارهای جهانی دارد، خوشمزه تر است.

بادام تلخ شیرین شده

قیمت فروش بادام تلخ شیرین شده بر چه اساسی تعیین می شود؟

  1. با توجه به نوع بادام تلخ مصرفی قیمت بادام تلخ شیرین شده نیز متفاوت خواهد بود. برای مثال بادام تلخ افغانی ارزانتر از نمونه آذربایجان ایران است.
  2. میزان عرضه و تقاضا روی قیمت بادام تلخ شیرین شده نیز موثر است. برای مثال در نزدیکی ماه زمضان و اعیاد چون مصرف بادام شیرین شده در قنادی ها، تولیدی های شکلات و کیک افزایش می یابد، قیمت بادام تلخ و بادام تلخ شیرین شده، پودر بادام نیز افزایش می یابد.
  3. کاهش محصول تولید شده سال نیز روی قیمت تاثیر مستقیم دارد. اگر سرمازده گی و یا آفت و کم آبی موجب شود بار درختان بادام کم باشد، قطعا قیمت بادام در آن سال افزایش بیشتری خواهد داشت.
  4. صادارت بیش از حد انتظار. برخی سالها به دلیل تقاضای زیاد برای صادارت انواع بادام و بادام تلخ محصول در داخل کاهش یافته و قیمت ها افزایش می یابد.

بادام تلخ شیرین شده

از این روز برای یافتن قیمت مناسب اینترنت مشکل را حل کرده و سایت های آنلاین تلاش می کنند قیمت ها را به روز رسانی کنند.
شرکت زرین بادام سامان، برای بادام شیرین شده اعلا قیمت مناسبی را تعیین کرده است. این قیمت با توجه به کیفیت بادام و بسته بندی های مناسب، منصفانه می باشد.

منبع :
badamiha.ir

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت تولید کننده بادام شرکت زرین 09120774128

شرکت تولید، فروش و صادرات بادام / قیمت بادام صادراتی ایرانی

شرکت تولید، فروش و صادرات بادام باید در تمام زمینه های مرتبط با بادام از …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
ایمیل واتساپ اینستاگرام